Hergün ağlıyorum ölmek istiyorum, ne yapmam gerek?

merhaba benim 2 senedir sevdiğim bi çocuk var okuldan o benden 2 yaş büyük son sınıfa gidiyor. Ben bu sene ona facebooktan fake hesaptan istek gönderdim ekledim sonra konuştum falan ertesi gün seni seviyorum aynı okuldayız vs.anlattım gercek hesabımı istedi verdim fotoğraflarıma baktı taa 9. sınıfa gidiyorken çekindiğim bi fotoğraftı ve beni sildi sonra..

ben bir hafta felan sonra tekrar ekledim kimsin dedi bende tanıyamadın demek dedm oda söyle ya dedi benden hoslanan kız mısın, arkadasların benimle konuşmaya gelmişti o musun dedi konustum falan ama bu sefer aşkla ilgili değil. sonra o da okulda konuscam senle dedi 15 gün oldu konusmadı..

beni basından savmak istediği çok belli okulda beni hiç görmedi onunla aynı boydayım ama o beni 2 yaş küçük olduğum için bücür falan sanıyo o yüzden cıktıgım biri var dedi yok yalan söylüyor. 2 defa takip ettim facete, kimseyle konusmuyor. okulda desem hiç yok takıldığı falan erkek arkadasları var. Arkadasım soracak ya yalan söylerse yine nasıl öğrencem ben ne yapmam gerek ?ağlıyorum hergün.

Boşver diycekseniz ya da sen boşver derslerine çalış türünden tavsiyelerse hiç yazmayın lütfen bana gercekten fikirleriyle yardımcı olacak birisi lazım :'(((

Güncellemeler:
Lütfeeen :'(

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışman gereken dersleriniz yok mu ?

0|0
    0|0
    • Sinir etmek içnmi ypıyosunz. ben derslerime çalışıyorum zaten.

• kim uzmana götrcek beni tekmi gitcem ne ara okula servisle gidip geliyorum uyku düzeni diye bşey kalmadı takıntılarım var şanssız bi insanım :((

• Ebeveynlerine danışmanız gerekiyor , kendi durumunu anlatmalısınız , kendilerini bırakıp sizinle daha fazla ilgilenmeleri gerekiyor .

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunu duyan da senden başka herkesin istediği her kişiyi elde ettiğini düşünecek. Kadının gururlu olanı makbuldür. Gururlu ol, uğraşma ve üzülme. O kadar üzerine düşüp neden kendini küçültüyorsun? Sanki başka adam yok dünyada.

2|1
    0|0
  • Umursamaz davran. başında hata etmişsin bodoslama seviyorum seni, ne zaman istersen al seninim demişsin resmen. O da nasıl olsa avucumun içinde diyor haklı olarak. Başka birileriyle ilgilen, mutlu görün, onsuz ne kadar eğlendiğini belli et ama abartma, anlaşılır. O zaman hem merak eder hem de hırs yapar.

0|0
    0|0
    • Fotoğrafımı gördüğü andan beri sınıftan dışarı çıkamıyorum yüzüne bakamıyorum cünkü bana bakacak ve ben kasılcam sürekli.

• eh, rol yapmayı öğrenmen lazım, ama kendine güvenin azalmasın sorun değil hepimiz yaşayarak öğrendik bunları.

• Cıktıgı bırı olmasa ne olacak olsa ne olacak ? Cıktıgı bırı olsa bıle senı cok guzel bulsa..Kendıne asık bırını kullanır zaten..Sen cok ısrar ederek baştan kaybetmişsin..Zorla guzellık olmaz.Cok yuzsuzluk yapmışsın ve resmen onu senden ustun gormuşsun.Artık olmaz bu iş imkanı yok rahat bırak cocugu :=

0|0
    0|0
  • Bence kendini derslerine ver ve bu çocuğu unut.

0|0
    0|0
  • hepsini okudum adam akıllı bir sebeptir dedim bakim adam gibi yorum yapim dedim.hikayenin sonuna yaklaştıkça cinnet geçiresim geldi.

Bu sebeptenmi ölmek istiyorsun?öl o zaman

0|0
    0|0
    • Sonunu gecsek olmazmı yorum yapın sz yine lütfen.

• git kendini ölldürr rahatla ..aklın alıyor mu buyuk ihtimal lisedesin cunku unide böle bi durum olmaz.lisede erkek seni takmaz helede 2 yaş ufaksan adı farklı cıkar ve cekinir..o yuzden bosuna ugrasma

0|0
    0|0
    • hayır 12. sınıftan çook kişi tanıyorum 9. sınıftaki kızla bile çıkan var. Tüm hislerimi karşısına geçp anlatsam ne yapar ?

• arkasını donup giderse sasırma :)

• yaa afedersınde senı ıstemeyenı ıstemek nedır yaa sal gıtsınn cayıra otlasınn cıddıyım baakkk ustune dusmee ıyıce sımartıyosunnnn care fılan bu yanı bırakkk bosverrr...

0|0
    0|0
    • ya ben nasıl öğrenirim çıktıgı biri olup olmadığınıı şuan tek düşündüğüm bu yani yalanmı söylüyo acaaba doğrumuu? :/

• ondan daha onemlısıı soguk davranıyoo napıcaksın onuu yalandır yok dıyosan yokdurrr ugrasma derım

• Liseli mesajları. Bu kadar üzülmeyin,ileride ne kadar komik olduğunuza bir kez daha güleceksiniz..

0|0
    0|0
  • bu kadar yüzsüz olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benimde lisede hoşlandığım bi çocuk vardı kendisinden küçüğüm diye bakmıyordu bana sonra ünv ye başlayınca facede konuşmaya başladık tabii büyüdüm o zaman içinde bu sefer koştu peşimden ama ben yüz vermedim. nedeni inat değildi beğenmedim onu çünkü ben çıtırdım. sana da tavsiyem seni istemeyeni bırak boşver boşuna ne zamanını ne de enerjini harca senin durumunu çok iyi anlıyorum lakin gececek üzülme zaman karşına ço daha iyilerini çıkaracak güven bana

0|0
    0|0
  • seninki aşk sevgi değil takıntı sadece.hergün ağlayacak bahane arıyorsun bence.derslerine çalış demeyin demişsin ama ileride sen diyebilrisin derslerime çalışsaydım diye.kimse senin geleceğinden önemli değil.kendine değer ver.yaşın daha küçük buradaki yorumlara kulak ver çoğu acı da olsa mantıklı olanı yazacaktır.unutma sen kimse için ağlamaya gelmedin bu dünyaya önceliğin kendin olsun taa ki önceliğini paylaşacak adamı bulana kadar.

0|0
    0|0
    • ağlayacak bahane aramak ne demek

• bilerek yaptığını söylemiyorum. hiç sevgili olmadığın biri için 2 yıldır ağlayamazsın.yaşanmışlık yok sadece takıntı var ağlaman da bilinçaltında kalan başka şeylerden kaynaklanıyor olabilr ya da ergenlik sorunları olabilir.

• Kadın olun... Alımlı çalımlı gururlu dik başlı sert... İçinizdeki ta derindeki güzelliği ve o saçma insanın kaybettiklerini ortaya çıkarın...Korkak ki size yaklaşamamış... İyice pişman olmasını sağlayın...

0|0
    0|0
  • Simdi ne soylersek soyleyelim kalbinle dusuneceksin mantik ise yaramayacak bunu kendimden biliyorum ama sonra pisman olursun kimse senden onemli degil simdi olmuyorsa sonrada olmaz gercekleri gor zamana birakkk unutmak kolay degildir cok acida cekersin ama zamala hersey yoluna girer sabret

0|0
    0|0
  • gercekten fikirleriyle yardımcı olacak birisi lazım :'(((

gercekcı fıkır gıt onun yollarına ser kendını ikna et hergün yalvar mı sence

istemıyorsa yapacak bır sey yok , baskasını bul tek erkek o mu ?

senı isteyebılecekler ve sevebılecekler ıcın zamanını harca

yoksa bırde alay konusu olursun o erkeğin arkadasları arasında

0|0
    0|0
    • ya 2 senedr seviyorum bn onu ve seneye bu okuldan gidiyo son sınıf oldgu icin koly değil öyle ben bosunamı ağladm ya hepsi bosunamıydı. =(

• Nıye hıc tanımadığın bırıne ağlıyorsun 2 sene kafanda buyutuyorsun onu ,baskasını bul kendını mutlu etmete bak gurursuzluk yapma

• Yüssüzlüğün bukadarı.

0|0
    0|0
  • Adam seni umursamiyor, neyin derdindesin? Bosver gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...