Bi bakarmısın acaba ? :))

Karşındakini özel hissettirecek anlamlı ve farklı bir sevgi sözcüğün var mı? Sadece ona özel olacak ama. Bitanem,aşkım,canım,hayatım,bebeğim falan değil daha farklı, daha özel..

[ Lütfen saçma yorumlarınızı kendinize saklayın:) ]

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu belki insanın bir gülüşünden bakışından hitabından yola çıkılarak söylenir :) Hiç bir hissiyat olmadan şimdi ne desem yalan olur

1|0
    0|0
  • genelde kullandığımız ben balım derim o da bana bal köpüğüm der :)

daha çok sevgi sözcükleri üreteceksem kokulu silgim, bal peteğim, bijon anahtarım, bal damlam, çilekli sakızım derim :)

0|1
    0|0
  • meleğim ve herşeyim derimmbence sözlerden çok sarılmak çok güzel birşey çok sarılırım onaa

0|0
    0|0
  • Canımıncanı, hayatımın anlamı ,cantanem ömrümün anlamı, aşkböceğim

0|0
    0|0
  • bence kendı sözü kendın yarat anlamlı ve özel gelır ben eskı sevgılıme konçelyam dıyordum öyle bı anlam yok ama bize göre özel ve guzeldı cunku kımsede yoktu

0|0
    0|0
    • ' özel ve guzeldı cunku kımsede yoktu ' işte bende bunu istiyorum. kimsede olmicak sadece bizim ikimizin olacağı bir sözcük ama bulamıyorum. ona layık bir sözcük bulamıyorum. sizlere sormamın nedenide bu :))

• yok öylede yapmam zaten :D

• eger gunun bırınde terk ederse özel sölucgın o laflar varya onlarla cok guzel tekerleme olusturabılırsın bak :D

• kumru demeyi severim

0|0
    0|0
  • Pıtırcığım de.

0|0
    0|0
  • engüzelherşeybirşeyim (:

0|0
    0|0
  • sahip, efendi, exelansları de yeteri kadar özel hisseder

0|0
    0|0
  • Varlığımın sebebi

0|0
    0|0
  • DenizGözlüm eğer kıza açılıp sevgili olursak bunu söylmeyi planlıyorum :) mavi gözleri var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...