Bu gün derbi var sizce ne olur?

Evet geldi derbiye eğer bu zamana kadar Gs ye hakem hataları olmasaydı Gs lig sonuncusuymuş haberiniz var mı. Bjk Fener ilk maçın da hakem hataları olmasa Fener birinciydi hele dün son saniyede ki ofsayt neydi ya Bjk şampiyon yapma cabaları Gs ligden düşmesin çabaları neler anlamış değilim peki sizce neler oluyor.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum sana

0|1
    0|0
    • Anlamak istemeyenler var ama. Görmek istemeyenler.

• İşlerine gelmiyor çünkü. Her sene üzerimizden oyunlar oynanıyor. Abi bunlar braga maçında göbek attılar sevinçten. Ne bekliyoruz ki?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaşı değil fb yi şampiyon yapma çabaları

0|3
    0|0
  • Fener yenilsin 😶

0|1
    0|0
    • Kim yencek Gs mi güldürme beni :) ahahahhah kimi yendi Gs ki.

• Yoo ölçmedi Avrupada ilk puanını sizden aldı biliyorsu dimi ve sinirlenmedim de aynı seviyede değiliz ben 5 yıl hakemlik yaptım keşke biraz bilgin olsa.

• Hangi ligde veya hangi mahallede hakemlik yaptın bilemiycem ama biraz kör ve yanlı hakem olduğun kesin fenevi görememenin başka bir açıklaması yok ve karşındakini bilgisizlikle itham etmen de pek güzel bir tartışma yaratmıyo

• Fener ağlama :)

0|1
    0|0
    • Fener ağlama diyenler bu yıl ligde kalabilmek için Avrupaya gidebilmek için ağlıyanlar olmadı mı.

• Ben mi ağlıyorum nicel anlamda mı görmediğine göre ağladığımı nerden biliyorsun.

• Yalan atmak nasıl duygu.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadikoydeki ilk derbide orta saha kurgusunu tamamen Sneijderi sakatlamaya yönelik kuran ve onca hakem yardımına rağmen bizi yenemeyen Fenerbahçe bugün Bragadan sonra bir darbede bizden yiyecek
    Eminim Sneijderin Volkana güzel sürprizleri olacaktır.

2|2
    0|0
    • Sizin stadda ilk kızlığınızı kim bozdu hatırıyormusun. Bugun 5 6 farklı yeniceez sizi emin ol.

• Sizde haklısınız Şampiyonlar liginde önüne gelen yenmiş Ueda önüne gelen yenmiş ligde herkes yenmiş.

• Folloş oldunuz dimi doğru söyle.

• En büyük Fener!

0|1
    0|0
  • Bjk şampiyon yapma çabaları ulan net iki penaltı verilmedi Bjk nin dün önce bülent yıldırıma cüneyt çakıra peşkeş çekin siz Bjk ye de laf atmayın oynanan futbol puan tablosu hakkıyla alınmıştır bahsettiğiniz psikolojik baskı sizin üzerinizdedir şu an derbiye gelince Galatasaray yenilmeyecektir

1|0
    0|0
    • Peki ilk maç 3 golun kaçını Bjk kendi emeğiyle attı o maçı Fener kazansaydı kaçıncıydınız emeğimizle kazanmamızı engelliyorlar.

• Büyük ihtimal 0dan2 olacak ama :) gönlüm cimbomdan yana.

0|1
    0|0
  • Daha geçen hafta kayseri maçında hakemle yendiniz her hafta penaltınız var hadi yine iyisiniz :D

0|1
    0|0
    • Geçen hafta sizin penaltı nasıldı ya da Ts maçında 4 kırmızı bir penaltı hakem hataları olmasa ligin sonuncusuydunuz unuttun mu.

• Siz 3 yerrken utandınız mı Astana'dan 2 yerken utandınız mı bu yıl sizi yenmeyen hangi takım var bir söylesene.

• Gidin 2 dk adam olunda kendinizi de yediklerinizi görün ama nerde biz bir maç yemişiz siz 10 maç yenilmişsiniz 10 maç berabere kaşmışsınız 6. sınız utanan var mı yok çünkü utanmaz folloşsunuz.

• Sezonun ilk yarısındaki derbide Fenerin attığı gol ofsayttı. Burakin penaltisi verilmedi. Sneijdere atılan tekmelere kırmızı kart çıkmadi
    İnşallah hakem yine Feneri kollamaz

2|1
    0|0
    • Hadi ya sen kendince yorumladın galiba yorumcuları dinlemedin. Ben hakemlik yaptım da penaltı değildi o pozisyon hem nasıl ofsayt olucak Musleradan seken topu Diego tamamlıyor tamam futboldan bilmiyorsun gizli kullanıcı oluyorsun onun için devam et.

• 2 dk adam olabilseydin keşke ama nerede.

• Cahilin babasi sensin be ahhahaha

• braga fener maçını nereden izlerim kanks sen onu söyle

0|1
    0|0
    • Hakemi izle işte hakemler hiç bir zaman bizden yana değildir anca hakemle yenerler bizi. Örnek Braga, Bjk maçları.

Yükleniyor...