Bugün ne giysem acaba?

Kadınların gün içinde bugün ne pişirsem derdinin yanında, bir de bugün ne giysem derdi vardır. Genel olarak siz nasıl kıyafetleri tercih ediyorsunuz bakalım .)

Güncellemeler:
bu kıyafetlerimi akşamdan hazırlarım diyenlere çok imrendim ya ne güzel planlılık öyle ;)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• genelde planlıyım..o yüzden ne pişireceğim derdim olmuyor..alış verişimi 1 haftalık yaparım hergünün yemeği bellidir. kıyafet seçimine gelince şöyle bi dururum dolabın önünde gideceğim yer şık bir yerse kıyafeti ona göre seçerim değilse de daha spor giyinmeye çalışırım..spor dediysem eşortman giymem asla dışarda..çok paspal duruyor..seksi bir kot üstüne renkli bir bulüz genelde pırıltılı şeyler severim:)

1|0
    0|0
    • ay boyle duzenlilikten filan baahsedince baya imrendim ne guzel keske bukadar planli olabilsem. benim de gitcegim yere ve ruh halime gore asiri degisiyor ne giycegim .)

Erkekler Ne Diyor 3

• valla güzel birşeyler giy işte

önce bir duş al şampuan kullanma sabun ile yıka saçlarını

erkeklerde şampuan kullanır ama sabun kokan saçlar ve sabun kokan vücut onları daha çok tahrik eder bu da bir gerçek

sonra profil resimindeki hatuna benzeyen ama kırmızı olmayan canlı renklerde kıyafet ve pastel tonlarda hafif bir makyaj seçersen

güzel bir kız olmuşsun derim sana

0|0
    1|0
  • kafana göre takıl sana herşey yakışır diyorum :))

0|0
    0|0
  • Bayanlar için soru ama benim tanıdıklarım akşamdan hazırlıyor ve yarına öyle bir derdi olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• mesela cok spor bı gunumdeysem skınny jean altına converse ustune kısa kollu bı tısort.eger kendımı bıraz daha cekıcı hıssedıyosam ozaman pudra pembesı askılı bi bluz tek dugmelı kolları dırsekten hemen sonra bıten olan bi ceket tabı sportıf olanlar yıne skınny jean en beyaz olanından:)altına topuklu ayakkabı(tabı apartmanla yarısmayan topuklar:))

0|0
    0|0
  • mesela ben adL ve codentry2nin facebook sayfalarındaki kombinleri falan takip ediyorum. fikir veriyorlar bana. o kombinleri kim yapıyorsa güzel yapıyor allah için. bence siz de takip edin sıkıntı yaşamazsınız :):)

0|0
    0|0
  • genelde akşam hazırlıyorum ama bazen geç geldiğimden vakit olmuyor .

genel olarak tunik-tayt, elbise, ceket pantolon tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Genelde aksamdan hazirlarim kiyafetimi. Dolabin önünde durup bakarim, bakarim ve yine bakarim. Sonra en cok neye baktiysam onu koyarim bir kenariya :)

0|0
    0|0
  • bugün de bir şey giyme

0|0
    0|0
  • dolabı ilk açtığımda gözümü ilk ilişen neyse o ve onun bileşeni olarak aldığım diğer bir şey. genelde giyinip evden çıkmam 15 dakikayı geçmiyor bu yüzden:)

0|1
    0|0
    • ne guzelmis ya bazen 8 kiyafeti cikarip cikarip tekrar denemk zorunda kaliyorum begenmiyorum tekrar dene filan olayi.aksamdan hazirliycak kadar duzenli olmadigimdan da sabahlari baya zor oluyor ;)

• :) sanırım benim avantajım o düzenlemeyi daha alışveriş sırasındayken gerçekleştirmem. bir şeyi alıyorsam ya evdeki başka bir kıyafetime vs. de uyuyordur ya da ona uyacak bir şeyi alabilme şansım vardır. kıyafetler kafamda eşleşince, çok da aranmıyorum. zaten hepsini ben aldım ayol, her türlü beğenirim kendimi onların içinde:)

• o da dogru ama genede boyle degisikliklerim oluyor ruh haline gore ;P

Yükleniyor...