Lig de bütün maçlar oynandı ama GS-FB derbisi ertelendi. Böyle bir saçmalık olabilir mi?

Maçın ertelenme sebebinin terör olaylarından olduğunu hiç sanmıyorum. Eğer öyle olsaydı lig de diğer takımlarında maçları ertelenirdi. O yüzden hiç kimse terörü bahane edip laf üretmesin. Fenerbahçe takımı Uefa'dan yediği darbe nedeniyle adaptasyon sorunu yaşıyor. Bu adaptasyon sorununu her iki maça da yansıttılar. İlk maçta Alper Potuk ve Josue arasında gerginlik yaşanılıyordu. Sakin olan tarafta Braga takımı oldu. İlk maçta Braga'nın hakkı yenildi. Fenerbahçe takımı aynı gerginliği Portekizde'de yarattı. Bu gerginlik de Fenerbahçeli oyuncuların iyi motive edilmediğini gösterir.

Fenerbahçe takımı derbi de puan kaybı yaşamamak için maçı erteletmiştir. Bu bir terör korkusu değil 3 puan alamama korkusudur.

Güncellemeler:
@orknc Benim Türklüğümü sorgulamadan önce Türkçe eğitimini baştan almalısın. Objektif olduğum için ilk maçta Braga takımına verilen ofsaytı ve Alper Potuğun gergin başlayıp devam ettirdiği ve sarı kart görmediği maçı konuşuyoruz. İkinci maçta da bu sefer lehinize yapılan hatalar olunca ağlamayacaksınız. Turu hak eden Braga takımı olmuştur. Doğru gördüğümüz şeyleri inkar etmekle Milliyetçi olunmaz. Senin gibiler portekizli birini bulup kendi ülkesinin takımı olan Galatasaray'a küfür ettirir.

0|1

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...