Açım aç nabıcam?

diyete başladığımda açlık bastırdıpında meyve yiyim bastırsın diorum ama meyve bastırmıyor. yemek saatime de daha çok oluyo mecburen bozuyorum kuru meyve filan da bastırmıyo ne yemeliyim o zaman diyetteyken ara öğünlerde ve hangi sporları önerirsiniz param yok spor salonuna gidemem. okuldan eve evden okulayım. koşmaya başlıcam ama 1 haftadan önce başlayamam kişisel sebeplerden dolayı böyle 2 haftada 5-10 kilo versem çok motive olcam boyum 170 kilom 62 kendimi çok iri yarı hissediorum psikoljim bozuluo

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• sadece 1 cümle okudum sana önerim şu. sabah guzelcene bir kahvaltı yap. istedigin kadar peynir domates zeytin yumurta yıyebılırsın. sen duzgun bir sekılde kahvaltı edersen öğle yemegine gerek bile duymazsın. sabah kahvaltısından 5 dk sonra yulaf ezmesi ye. yulaf ezmesını sade yeme yutamazsın. yogurtla karıştır oyle ye. o seni aksama kadar tok tutar. ama bogazına hakim ol tokken yedıgın her şey yağa dönüşür

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• uyumayı dene, sonunu düşün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Mısır patlat.

2|1
    0|0
  • Bak şimdi internette çok fazla bilgi var, ama şöyle söyleye bilirim besin değeri düşük doyurucu yicekleri tüketmeni öneririm bide günde kullandığın kalorinin yediğin kaloriden fazla olması düzenli uyuman ve öğün atlamaman gerekli ve nefsine hakim olup yeme iki saat aç kalsan ölmem diye düşün

0|0
    0|0
  • Ben de tost yapacaktım şimdi sana da yapayım mı :D yalnız sen de çay demlersin :D

1|0
    0|0
  • İki haftada bes on kilo verilmz versende mahvolursun uzun zaman aralıgıyla yap sporu

0|0
    0|0
  • Türkiye'de spor o kadar geride ki insanlar hala diyetlere güveniyor.

0|0
    0|0
  • 2 haftada 5-10 kilo :D ne kadar da kolay yazmışsın :)

0|0
    0|0
    • verenler var onları gördüüm bildiğim için hedefim bu dedim

• amaaaann bir daha gelicen dünyaya ye gitsin :)

0|0
    0|0
  • iyisiin :D

0|0
    0|0
  • Normalsin sakın ol :)

0|0
    0|0
  • Ya kilon gayet iyi neden bu kadar problem yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • ye gitsin

0|0
    0|0
  • Kanka kalk biraz nutella ye 😄

0|0
    0|0
  • benı yee

0|0
    0|0
  • Gayet iyisin abartma