Bir insanın sadece karakterini sevebilir misiniz?

Dış görüşünüşünü benğenmediğiniz bir insanın sedece karakterini sevebilir misiniz?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• bir insanın nasıl karakterinden nefret edilebiliyorsa, çok güzel/yakışıklı olsa da;

karakterinden de hoşlanılabilir çok çirkin de olsa

ama bunun için olgun, aklıbaşında ve tutarlı bir karaktere sahip olmak yani karakterli olmak gerekir. Karaktersizler karaktere bakmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• dıs gorunus onızlenım ıcın onemlıdır.dıs gorunuse gore kalpte atabılır ama uyum olmadıgı surece bır ılıskıde ıstenılen mutluluk ve huzur yakalanamaz.eslerın bırbırıne olan saygıları ancak ve ancak zamanla bıbırını tanımasıyla baslar.evet bence karaktere asık olunabılır.ama dedıgım gıbı bunun ıcın zamana ıhtıyac vardır

0|0
    0|0
  • Sevse bile gözü hala öbür kızlarda olur mesela ben ilk ilişkimde öyleydim dış görünüşü iyi bir kız değildi ama karakterini beğenmiştim . Yani seven insan herşeyiyle sevmeli karakterinide dış görünüşünüde benim görüşüm bu biri eksik olsa mutlaka ilerde sorun olur

0|0
    0|0
  • kalbimin ve kanımın ısınmadıgı kişiyle arkadaşlık yapmam

0|0
    0|0
  • karakter herzaman 1. kriter olmalı...

0|0
    0|0
  • bende sana sorayım karakterini begenmedigin birini sırf güzel / yakısıklı diye sevebilirmisin

bence bu daha mantıksız

çirkini giyim kusam bakımla güzel yaparsın ama karakter degişmez

0|0
    0|0
    • karakter önemli tabikide. giyimine dikkat ettiği ve bakımlı olduğu sürece çirkinliğe bakmam

• zaten onlara dikkat ettigi zaman sanada çirkin gözükmez merak etme :)

• severim insanın karakteri dış görünüşünden daha iyidir bence

0|0
    0|0
  • çok oluyor bende. sadece konuşmasına, iç güzelliğine, sevecenliğine aşık olduğum kızlar var

0|0
    0|0
  • Evet severim her şey dış görünüş demek değildir

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • severim tabi ki

0|0
    0|0
  • Bazen olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Evet sevebilirim

0|0
    0|0
  • herzaman olur

0|0
    0|0
  • yok be. kimse sevmiyor. çirkin avuntusu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • Evet sevebilirim.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey .. bir insanın dış görünüşüne ısınamazsan begenmezsen istersen dünyanın en karakterli insanı olsun etkilemez..karakteri iyi olsun yeter diyen yalan söyler bence..

0|0
    0|0
  • zaten karakter sevilir ilk başta dış görünüş etkilesede karakteri sana uymayan biriyle yapamazsın karakterini sevdiğin biri zaten gözünde güzeldir

0|0
    0|0
  • Evet severim

0|0
    0|0
  • Elbette ama bir ekleme yaparak:)dış görünüşünü de sverek.Karakterini beğeniyorsam,dış görünüşü de çekici gelir çünkü.

0|0
    0|0
  • Yüzü güzele doyulur huyu güzele doyulmazmış.Zaten sevme dediğin öyle olmalı.

0|0
    0|0
  • karakter önemli ama önce dış kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...