Sevgilinizin sizi kıskanmasını, kısıtlamasını ister misiniz?

Çok sevdiğiniz bir adam/kadın var. Deli gibi aşıksınız evleneceksiniz. Onun da niyeti ciddi. Sizi çok kısıtlıyor. Oraya gitme buradan gelme, şunu giyme, kız/erkek arkadaş istemiyorum gibisinden. Bütün bunlara uyar mısınız yoksa ben yapamam mı dersiniz?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu çok istrrdim çünkü sevildiğinin göstetgesidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevgilim beni kısıtlayamaz.

Yeltenemez.

Zaten sevgilim olmuşsa bunu idrak ve kabul etmiştir zira iki dakikalık tanışma ile sevgili olmuyorum.

0|0
    0|0
  • kıskanma ve kısıtlama ölçülü sekılde olmalı ve her ıkı taraf ıcınde olmalı

aşırıya kaçtımı tadı tuzu kalmıyor ve ilişki zarar goruyor

0|0
    0|0
  • Her seyin fazlasi zarar. Sevgilim beni hic kisitlamiyor. Bara cluba gidiyorum su kizla tanistim diyorum trip atiyor sadece 10-15 dk o kadar. O da kotu. İnsan kiskanilmak ister.

0|0
    0|0
  • Sevgilimde tamda anlatign gibi bir kiz hata daha beteri onu sevdgm icn katlaniyorum degisir diyorum belki ama hic umut yok herseyimi karisiyo tipsiz gorunmem icn elneden geleni yapiyor kavgalarimizin cogu hep onun kiskancliklari yuzuneden oluyor koç burcu olarak özgürlügune düşkün asi biriyim. Cogu zaman cogumu bir kafes icinde hisediyorum yipratiyor bni

0|0
    0|0
  • uymak lazım bir yere kadar uyulur zaten doğal olarak..yani onun istemesine gerek olmadan bu doğal bir şekilde insan düşünür rahatsız olur yapmıyım falan diye..ona yakışmak için bir miktar değişiklik de yapar insan isteyerek..ama kısıtlama sıkma hiç mi hiç katlanamam :) özgürlük en büyük değerdir benim için

0|0
    0|0
  • varmı bu kısıtlamayı kabul edecek kadar çok seven kız ?

0|0
    0|0
    • ohooo ben yapıyorum bunlar ne ki

• yani ben gercekten sevmedigim bir kiza hic karismam ne yaparsa yapsin yanima gelince iyi sevissin sonra gitsin kimle konusursa konussun ben eglenmeme bakarim.ama sevdigim ciddi dusundugum kiz olursa degil bir erkege canm demesi konusmasina bile izin vermem.erkeklerin %99u kan bagi olmayan bir kiza kardesim gozuyle bakmaz.o kiza ben yetmeliyim.baskalarinida istiyorsa gitsin onlara.o kadar

• Sevgilimde oyle dusunuyor nedense erkekler birbirlerine hic guvenmiyor

• ben yapamam arkadaş ne öyle bir okey oynamayacakmıyız :D

1|0
    0|0
  • valla çok kıskansın boğsun çünkü bende kıskancım karşılıklı olur valla süper olur :))

0|0
    0|0
  • Kıskanmasını isterim ama kısıtlamaya karşıyım

0|0
    0|0
  • Bi yere kadar

0|0
    0|0
  • Olsada yesek.

0|0
    0|0
  • Ben uyuyorum şu an çok kısıtlanıyorum bir facem bile yok sadece ks'm var bir kedim bile yok anlıyorumusun

0|0
    0|0
  • yok, istemem. gittiğim yere de karışamaz yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıskansın ama kısıtlamanın da adabı var.7/24 her şeye karışırsa olmaz , zaten karışacak durumlara düşürmem.

0|0
    0|0
  • çok serbest olmasını istemem yani ama çok da kısıtlama olmamalı bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Dayanamam, bunalırım.

0|0
    0|0
  • Bana guvenmeyen erkekle isim olmaz. O ne oyle ya. Bir de evlenecegim yani.

0|0
    0|0
  • Aşırıya kaçamadığı sürece ,evet hoşuma gider

1|0
    0|0
  • Öyle birisiyle işim olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...