Arkadaşımın aşkı meselesine nasıl bakıyorsunuz?

Yakın veya sözde yakın olan arkadaşınızın eski sevgilisi ile çıkar mıydınız? Veya çıkma haricinde samimiyet kurar mıydınız?

• Çıkarım
    9% (11)25% (19)15% (30)Oy Ver
  • Sadece arkadaşlık yaparım
    53% (62)47% (36)51% (98)Oy Ver
  • Konuşmam bile
    38% (45)28% (21)34% (66)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
25|61

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 60

• .her kişi olumlu yönden bakmaz .aslında saygı gösterilmeli ama günümüzde insanların bu konulara bakış açısı çok yanlıştır . insanların veremediği sevgiyi başkaları verebilir .bu çok doğaldır .her insan beklediği ilgiyi muhakkak başkalarında bulabileceği gibi mutlu olmakta isteyebilir .kişilerin bu konulara anlayışla bakması gerekldir .

0|0
    0|0
  • Pirensip olarak eski sevgilimin arkadaşlarıyla çıkmıyorum. Nedense bunu çok ifade etmeme rağmen ısrarlı davrananlar oluyor. Sonuçta kendime yapılmasından hoşlanmadığım birşey.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ile aralarında geçirdikleri ilişki durumuna göre.Ve arkadaşım ayrıldıysa kesinlikle çıkmam.Samimiyet kurup arkadaşım olduğum insanlar vardır öyle.Arkadaşım sevgiliyken birlikte vakit geçirdiğimiz zamanlar olup o insanla samimiyetim varsa arkadaşlığımıza devam ederim.Tanımadiğim sadece ismini bildiğim sevgilileriyle muhattap dahi olmam.

0|0
    0|0
  • Ne garip; eskiden "delikanlılığın" kurallarındandı arkadaşının sevgilisine ne olursa olsun yan gözle bakmamak. Ama anketin şu anki durumuna bakıldığında bu delikanlılığı artık kızlar gösteriyor. Vallahi bravo...

0|0
    0|0
  • vicdan ve akıl meselesi dir bu vicdanın eli veriyorsa çıkarsın ama aklın el vermiyorsa yollarsın olay bu

0|0
    0|0
  • arkadaşlık yapıyoruz ama kadınların bazıları çok terbiyesiz oluyor <3

0|0
    0|0
  • kimse konuya "aşk" olarak bakmamış...

ilişkiler yüzeysel ve çıkara bağlı olduğu için,

takıldığı kıza takılmak, s.ktiğini s.kmek düzleminde kalmış hep mesele

tamam "arakdaşa yapılan bir yamuk" olduğu doğru da...

ya gerçekten seviyorsa kız/oğlan, ya aşk varsa ne olacak?

0|0
    0|0
  • sadece en fazla arkadaşlık yaparım...

0|0
    0|0
  • Biri mercedes istedi diye arkadaşımın mercedesi olmuyor .. Kendimi kandırmanın ya da saçma bağlar altına girmenin anlamı yok..Karşı tarafın umrunda değilse ben o kıza yazarım , adam uzaktan seyredecek bişey yapamayacak , nası olsa bir başkası sahip olacak o kadına..salaklığına yansın.

0|0
    0|0
  • Arkadasımın sevglısı ıle yakınlıgım neden olmasınkı arkadaslar benden bıse ısteyemezmı gerekırse gezerızde duruma gore her turlu arkadslık cercevesıne gıren hersey yapılır. He bu cızgının dısına cıkılması zaten olamaz. Bırak dusunmesı bıle can sıkıcı aklı basında ınsanın kesınlıkle butur davranısı olamaz zaten,. Bana butur bıse olmaz olmadıda.)

0|0
    0|0
  • "Çıkmam ben yani bana yapılmasını istemediğim için başkasına da yapmam ki bu kız eğer arkadaşımın eski sevgilisi ise asla yapmam ama samimi bir arkadaşlık kurabilirim tabi saygı ve sevgi çerçevesinde"

0|0
    0|0
  • arkadaşın onayıyla herşey mübah

0|0
    0|0
  • link en güzel şarkı bu bence

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • pek geri dönemyi sevmem yinede konuşulur

0|0
    0|0
  • Asla olamaz imkansız..Kendi şahsiyetime olan güvenimi kaybederim..

0|0
    0|0
  • duruma bağlı biraz o

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz ..

0|0
    0|0
  • Çıkarlarıma bağlı :)

0|0
    1|0
  • daha once arkadasımla sevgılı oldugunu bılıyorsam kesınlıkle yakınlasmam bana ters

0|0
    0|0
  • kızın nasıl bir karakterde olduğu önemli benim için keskin yorum yapılblcek bir konu değil.. her iki insan içinde ilşklerinde dha dikktli olman gerekir..kızı sevdiysem olablir

0|0
    0|0
  • ben bunu anlamıyorum arkadaş ne midesizlik.Dünyadaki milyarlarca kız-erkekten bula bula benim artığımı buluyosa tepe tepe kullansın,ha tabiki midesini aldırıp .

0|0
    0|0
  • Çok yakınsam çıkmam asla, değilsek çıkarım. Samimiyet de sıcak ve pozitif bir kızsa kurabilirim tabii arkadaşça =)

0|0
    0|0
  • link soldan bakıyorum :D

0|0
    0|0
  • aklı benden öncekilerde değilse her işi yaparım.

0|0
    1|0
  • selam bile vermem

0|0
    0|0
  • delikanlı adam arkadaşının kız arkadaşıyla çıkmak bir tarafa yan bile bakmamalı!

1|0
    0|0
  • Hiç işim olmaz. :) Kız benden hoşlansa da olmaz, ben kızdan hoşlansam da olmaz. :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • cehennemin dibine kadar yolu var arkadaşıma saygısızlık etmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 25

• bunu yapan varsa kusura bakmada o.pudur o dediğim kelime vermekle değil yaptığın kişilikle belli olur. ben çok yanlış buluyorum herkesin aşkı kendine ait eski veya yeni bu arkadaşa yapılan ihanettir.

0|0
    0|0
  • beslediklerime bağlı ama yakın arkadaşımsa beslediklerimin önemi olmaz sözde samimi yakın ama aslında yakın değilse önemi yok

0|0
    0|0
  • Arkadaşımla nasıl bir ilişkilerinin olduğuna bağlı. Mesela 2-3 ay takılıp sonra ayrıldığı biriyle takıldığım olmuştu ama önce arkadaşıma sormuştum. O da önemsenecek biri olmadığı için önemsemediğini söylemişti. Ciddi ve yoğun bir ilişkiyse zaten ben tenezzül etmem ki genelde zevklerimiz farklı olduğu için ikimizin de aynı anda beğendiği biri pek olmuyor.

0|0
    0|0
  • çıkarım umrumda olmaz

0|1
    1|0
  • arkadaşımın aşkı benım bacımdır :D

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sadece arkadaşlık yaparım onuda mesafeli tutarım her zman

0|0
    0|0
  • konusmam bana ters.

0|0
    0|0

• C: Konuşmam bile

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem ama yakın bir arkadaşımsa aşkımdan ölsem de olmaz.

0|0
    0|0
  • Bakmıyorum bakamıyorum

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir. cok yakıkın arkdşımsa asla olmaz

0|0
    0|0
  • Arkadaslıgımı sürdürürüm ama yakınlaşmam mümkün değil

0|0
    0|0
  • sadece yatarm tek gecelik ama arkadsma gıcık oluyrsam tabi :D

0|0
    0|0
  • tabıkı hayır

0|0
    0|0
  • samimiyet kurmayı bırak konuşmayı bile gereksiz bulurum

0|0
    0|0
  • Konuşmam bile.

0|0
    0|0
  • asla yapmazdim igrenc bir durum yapanlarada pes yani

0|0
    0|0
  • Sevgili istemiyorum

0|0
    0|0
  • Nayir ...:s

0|0
    0|0
  • Ben yapmazdım.Ama gönül bu nereye konacağı belli de olmuyor.

0|0
    0|0
  • Sadece arkadaşlık yaparım demiş herkes :) Yani herkes yalan söylemiş. Hey yavrum hey. Çıkarsınız hemde ne çıkarsınız.

0|0
    0|0
  • konuşmam bile derdim ne o öyle derdim. ama arkadaşımın eski sevgilisine köpek gibi aşık oldum o da bana. ama asla birlikte olamadık arkadaşımın yüzüne bakamazdım yapmadım.

0|0
    0|0
  • konuşmam bile mi.ne saçma bir cevap

0|0
    1|0
Yükleniyor...