Moralim çok bozuk ne yapmalıyım??

Bir işte başarısız oldum çalışsam belki olabilir ama bir yandan da yapamayacak gibi hissediyorum.Rezil olmuş gibiyim.Aşağılanmış hissediyorum.

Güncellemeler:
Herkese ayrı ayrı çok teşekkürr ederim, Sitede ne iyi insanlar varmış :)

Bana güç verdiniz, ben de çalışacağım ve daha iyisini yapacağım, umudumu kaybetmeyeceğim.

Sizinde her şey dilediğiniz gibi olur inş :)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öldün mü goca be..Hayatta hep başarılı olacaksın diye bir kural yok.En iyileri bile başta hata yaptı.Bir yola başlarken ilk atılan adım her zaman zor gelir.Bir kere başarısız olduysan her şeyi keseceksin anlamına gelmez...Utanılacak bir durum yok.Düşe kalka öğrenilir işler...

1|0
    0|0
    • :) evet doğru çalışıcam yapıcam, çok sağol

• Önemli değil..Hepimizin hatası var kimse 4*4=16 lık adam değil...D

Erkekler Ne Diyor 6

• otur şöyle artısı eksisi ile kendini bir değerlendir...

hatayı nerde yaptın hatandan bir takım dersler çıkar..

sonra arkadaşlarını ara ve biraz gezin tozun

1|0
    0|0
  • biraz kendine güven ennihayetinde kimse anasının karnında öğrenmedi bu işi

1|0
    0|0
    • haklısın, teşekkürr ederim :)

• nasıl işmiş merak ettim. aşağılanacak bir iş neymiş bu ya.

1|0
    0|0
    • aşağılanacak bir iş değil ya ben öyle hissettim.

• sıkma canını hayat kısa zaten. keyfine bak .öyle her şeyi kafaya takacak olursak evin yolunu bulamayız.

• aynen öyle yapmaya çalışıcam teşekkürler :)

• umarım eski sağlığına kavuşursun.

1|0
    0|0
  • kafanı topla dolaş

0|0
    0|0
  • arada bir bozulur moral takma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dışarıya çık en yakın arkadaşınla buluş once güzel bir kafede kahvenizi içnz, sonra pazara gezin, ıvır zıvır şeyler alırn takı toka gibi benim için mükemmel gün budur mesela :))disariya cikar gezerim veya kendimi ev isine veririm..

moralim cogu gez bozulur..ammaaaan sekerim ya ac sarkiyi oyna gul annacim gul :)))

1|0
    0|0
    • hahaha haklısın galiba :D sağol

• hahaha çok sağol canım ya valla iyi geldi :D

• her zaman mutlu ol mutlulugun sifresi gulmekte tatlim..hadi ben kaçar kahkaha at kendi kendine bazen ben oyle yapiyorum deliyim kardesim :D :D

• Telafi edersin..

Küçücük rüzgarda otlar gibi sallanırsan,dağlar kadar olsan da bir ota değmezsin vesselam.

1|0
    0|0
    • teşekkürr ederim doğru söylüyorsun böyle yapmamam gerek.

• Elbbette:)herkes hata yapar ama pes etmemek lazım,asıl o zaman kaybedersin.

• ben de öyleydim ama artık hiçbi şeyi umursamaz garip bir hale geldim salla

0|0
    0|0
  • hayata inat dimdik dur

baktın yapamıyosun intihar et

1|0
    0|0
    • sağol ya :D, ilk cümlen güzel ama intihar edecek kadar kötü değilim, ama bana bu kadar kötü olmadığı hatırlattığın için teşekkürler :) her zaman bir umut var sanırım

• Allah razı olsun inş senin için de öyle olur çok içten teşekkürr ederim :)

• hep böyle umutlu ol. ben böyleydim çıkmazlarımda boğuldum hep .kimse olmadı yanımda. ama güçlüydüm. aşılmayan hiçbişey yok. can sağlam olsun. düşsekte kalkıyoruz mecburen.

Yükleniyor...