Bmw mi Wolksvagenmi ?

Merhabalar Şu an kullanmakta olduğum araç opel vectra 2,0 CD ve malum üniversiteyede az kaldı ve güzel bir araç almaya karar verdim. Sizce

Bmw e46 kasa mı yoksa Passat makyajlı kasami ? Profilime girip resimleri var bakabilirsiniz alacağım araç türünün. ailem kendilerine mercedes aldığı için babam eski aracını üzerime devretti.ve babam bmw alalım sana. diyor sana ama konfor açıcısından düşünürsek 2003 passat daha üstün.Performans ve şekil açısındanda BMW dahada üstün benim kararım bmw ama gene bir sorayım dedim sizlerede.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bmw tabi ki..

wv biraz sorunlu bmw ye göre..

0|1
    0|0
    • Zaten ben kararımı vermiştim ama gene bir fikir danışmak istedim. saolasın önerin için alacagım arac bu arada 328i e46 kasa

• en güzeli bence..

318 in altı kasayı kaldırmıyo,1 serisi de bmw ye yakışmıyor deniyor ama 118 lerin görünümü hoş..

Kızlar Ne Diyor 3

• Öhöm öhöm :D Şimdik benim babam uzun yıllardır şöför ve tam bir Wolksvagen hastası. İlk aldığı Passatda seninkisi gibi 2003 modeldi ve resmen arabasına aşıktı. Hala Passat'ı duruyor. Passatını hiçbirşeye değişmez :) Şu an da 2013 CC'i var, o çok memnundu Wolksvagen grubundan. Fakat benimde ısrarım ile BMW 520 aldı. BMW'sini de seviyor. Rahat ve hızlı bir araç. Konforu zaten mükemmel bilirsin :) Tabii şu an aldığı arabalar hep son model o yüzden seninkileri bilemeyeceğim. Ama sana bir yardım edeyim şu konuda ; Wolksvagen grubu bildiğin üzere önden çekiş ve seri araçlar. Misal kırmızı ışıkta bir BMW ve bir Wolksvagen duruyor ve yeşil ışık yandığından Passat hepsini açık ara farkla geçerek seri bir kalkış yapar. Fren sistemi tüm gücünü önlere vererek onu hızlandırır. Fakat BMW'de onu kısa sürede yakalar. Bir diğer örneğimde, diğelimki şehirler arası bir yoldasın, yol boş ve gidiyorsun (düz yol) Passat ve Bmw yarışsa tabii ki de Bmw onu o yolda yener. Ama Passatla bir virajı 180 hızla giderken 180le dönebilirsin çünkü araba önden çekiş ama Bmw ile eğer o viraşı 180le dönersen 360 derece dönersin ve kendini karşı istikamette bulabilirsin. Çünkü Bmw arkadan çekiş ve frene ne kadar basarsan bas fren sistemi bölünür ve tam durmayabilir. O yüzden Bmw alırsan virajlara çok dikkat et. Kısacası güzel arkadaşım BMW ağır araç onu hızlandırırsın fakat durdurmada zorlanırsın :))) Gittimi tam gider. Bence BMW al ama karar senin. Ha bu arada babam geçenlerde Mercedes e-350 aldı ve harika bir araç . Olur ki ileride Mercedes düşünürsen onuda şiddetle tavsiye ederim. Ha unutmadan Almanlardaki araba sıralaması da 1)Mercedes,2)BMW,3)Audi,4)Wolksvagen :) Tabii tercih sana kalmış iki arabada iyi. Biri daha seri, önden çekiş olduğu için, diğeri daha hızlı, arkadan çekiş olduğu için. (Sanırım bir kız olarak fazla arabalarla ilgileniyorum :D)

0|2
    0|0
    • Vallahi gönülden tebrik ediyorm bu kadar bilgiyi bir bayandan duymak bile güzel.zaten kararımı verdim.performans olarak bir araç aradıgım için hep passatdan vazgeçtim zaten. yarın uzun zamandır takibimde bir araç vardı onu görmeye gideceğim anlasırsak büyük ihtimal onu alacagım. 3.28i

• Dikkat şart zaten. yarın takas konusunda anlaşırsak resimleri paylaşırım aracın sizlere :)

• Merakla bekliyorum :)

• Bmw arabaların kralı gibi gelir bana

0|1
    0|0
  • Ben BMW derim

0|1
    0|0
    • Bayanlardan acıkcası şaşırdım wolksvagen demelerini bekliyodum niyeyse.. biraz çakal işi olarak gördüğünüz için :)

• Arabadan anlarım:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Profil fotomdan da belli olcağı gibi bir BMW manyağı olarak sana hiç düşünmeden BMW yi al diyorum tamam daha passat konforlu araba ama BMW de hem konfor açısından hem performans açısından mükemmel bir araç

0|1
    0|0
    • Kesinlikle üstad ben zaten Tüplü araç kullanmam. benzinli kullandıgım için bmw lerin performansını cok beğeniyorumm. bir tane 3.28i buldum e46 kasa yarın araca bakmaya gideceğim eğer anlasırsak onu alacağım büyük ihtimal. siyah renkte.

• Şimdiden hayırlı olsun :)

• Teşekkür ederim

• Ben araç alırken model ve km sine çok dikkat ederim. 2. el araçlarda 10 k nın üzerinde km olan araç hiç almadım. Şu anki aracım toyotanın auris modeli sıfır aldım ekstra ful + ful. Araç markasına bakmak yerine yeni araç almanın bazı avantajları var. Örneğin aracım dizel 2 motor olduğu ve yarı otomatik olduğu için konforlu ve çok az yakmasına karşın performans olarak çok güçlü ve motor hacmi düşük olduğu için vergiside az. Ayrıca bakım ve yedek parça konusundada oldukça avantjlı 100 k ya kadar parça değiştirmiyorsun değişen parçayıda orjinal alsanda bir bmw ye göre daha ekonomk. Bmw nin x5 modeli vardı bundan önceki aracım 3 ayda bir arıza verdiği için yedek parçasını yan sanayiden almaya başladım onlarda ritmi bozup zincirleme arızalara neden oluyordu tövbe dedim bir daha 2. el araç özellikle bmw almam diye.

0|0
    0|0
  • Bmw bence.

0|1
    0|0
  • BMW Son Kararım.

0|1
    0|0
    • Benimde öyle zaten şef kararımı vermiştim. aracıda buldum Siyah renkte 3.28i. gene bir sormak istemiştim teşekkürler.

• a3 her zaman daha iyidir. bilmiyorum sorunun cevabımı ama bmw 1,16 ya da audi a3 her zaman bir adım öndedir benim için

0|0
    0|0
    • Katılıyorum audinin üzerine bende araç tanımam ama m3 hastasıyım. uzun zamandır takibimdeki bir araç vardı 3.28i yarın aracı yakından gormeye gideceğim. temizini bulmak biraz mesele her köşe başında yanlayanlar satıyor genelde bu tür araçları.

• dediğin iki model arasında kaldıysan bence de bmw öndedir ama dediğim gibi audi bence her zaman öndedir. hele a3 lerine bitiyorum resmen. dediğin 3,28i eski kasa mı yeni kasa mı? kaç model

• BMW varken VW mi soruyosun ya :D BMW konforda da üstün merak etme :D ///M paket bul bir tane ama koltuklar da ///M olsun o zaman gör sen konforu :D

0|0
    0|0
  • Son kararım Bugatti Veyron :))

0|0
    0|0
  • sadece ikisi arasında tercih yapmak gerekirse tabiki BMW

0|0
    0|0
Yükleniyor...