Fenerbahçeli olmanın en güzel yanının ligdeki tüm takımların ve taraftarların sana rakip olduğunu biliyormuydunuz?

Bence fenerbahçeli olmanın en zevkli ve güzel yanı budur Fenerbahçe her sene ya 1. ya da 2. olur bu nedenle her sene başka takım gelir ama zirvede kalıcıdır fenerbahçenin bu yüzden çok düşmanı olur siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Fenerbahçe her zaman şampiyonluk adayıdır ve karşısına bir rakip bekler.
Güncel

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede her yıl şampiyonluk için 2 takım yarışır diğeri değişirken biri hep Fenerbahçedir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Katılıyorum, bizim bizden başka dostumuz yok.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle düşünüyorum. Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır.

0|1
    0|0
  • feneri sevmiyorum

0|3
    0|0
  • acaba neden hep 1. veya 2. olur hiç düşündün mü birde özellikle son 10 yıldır ve aziz yıldırımdan sonra? şikeden tescillendiğiniz halde bunun cevabını veremiyorsan başkada bişi demiyorum :):)

1|3
    0|0
    • Şikeden tescillenmişiz ahahahah. Evet şike soruşturmasını başlatan savcın yurt dışına neden kaçtı acaba gizli kulanıcıcık :D bunu öğrendikten sonra gel.

• Canım benim şike soruşturmasını başlatan savcın neden kaçtığını bir öğren sonra konuşalım ahah :D

• @ÖZIL10 adamsın aynen Türkiyede her yıl şampiyonluk için 2 takım yarışır diğeri değişirken biri hep Fenerbahçedir.

Erkekler Ne Diyor 12

• Biz bize yeteriz, çünkü Fenerbahçeliyiz.

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlı olmanın en kötü yanı nedir biliyomusun ligdeki tüm hakemler sana + bir rakiptir

3|3
    0|0
  • Adamsınn kardeşim, helal snaa çok doğru 😉💛💙

0|1
    0|0
  • Fenerbahce demek pismanlik demek. Son saniyede sampiyonlugu maybetmek demek. Sahanda kupa vermek demek. Sampiyonuz diye baskasinin sampiyonlugunda kendini trollemek demek.

0|0
    0|0
  • Haklısın. Yarın da Allah'ın izniyle derbiyi kazanacağız ve sezon sonunda şampiyon olacağız.

0|1
    0|0
  • en buyuk fenerbahce :))

0|1
    0|0
  • herdene 17sine Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • kendini avutmaya çalışma bu şekilde :) fb düşmanlığı aziz yıldırım geldiğinden beri arttı olay bu.

0|0
    0|0
  • eminim öyledir

0|0
    0|0
  • Takım tutmayıp hepsine giydirmek en güzeli.

0|0
    0|0
  • bu sene Beşiktaş şampiyon

0|0
    0|0
  • En guzel yanı hakemler penaltısız bırakmıyor

0|2
    0|0
Yükleniyor...