Aldatan sevgiliniz en kötü gününüzde yanınızda olsa ?

Soru ortada. Geçmişte sizi bir başkasıyla aldatan sevgiliniz en zor, en kötü gününüzde yanınızda olsa affedip, barışır mısınız ?

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tutunacak bir dalın olmadığında, ailen bilmiyorsa sırlarını, dostlarına dökemiyorsan içini ve o kadın ne kadar kötülük yapmış olursa olsun, yanıyorsa külleri kalbinde, sarılırsın ona çölde su bulmuş gibi.

Büyük lokma yiyin büyük laf etmeyin...

link

Varsa vaktiniz dinleyin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• zaten kimseye küsmem de,arada bayağı mesafe olur kendisiyle.

2|1
    0|0
  • Barışırım... Bir hata yapmış,ayrılmışsam ve o kötü günümde benimleyse affederim..

0|1
    0|0
    • Bu yüzden kaybediyorsunuz kızlar :)

• O anki hislerime bağlı ama,seviyorsam ve çok pişmansa bidaha aynı hatayı yapmayacağına eminsem affederim..

Affetmek büyüklüktür hatasız kul olmaz..

• göz boyuyor aklı sıra

hadi samimi diyelim, düşüneceğim şudur; sevgili olarak berbat ama arkadaşlığı iyiymiş o da bana yaramaz artık.

0|0
    0|0
  • Defolsun gitsin.

0|0
    0|0
  • barışmam,aldattığı günde en zor günümdü ama onu zorlaştıran oydu hiç gerek yok ne halt yerse yesin vicikliğa gerek yok sorunlarının altından kendisi kalkabilen birisiyim ben gerek yok

0|0
    0|0
    • Hayat tecrübesi tabi. Aldatılmaktan daha kötü şeyler yaşamadın mı? Bir insanın en kötü günü aldatıldığı gün olmamalı.

• her şeyi yaşadım ölümü yaşadım en sevdiğimi kaybettim ama ben hep ayaktaydım hatta en sevdiğimi en çok sevdiğim ve vazgeçemediğim eski sevgilimin doğum gününde kaybettim diye en sevdiğimden vazgeçtim entrasan birisiyim ani değişimler yapabiliyorum hayatımda

• hayır.

0|1
    0|0
  • Zor günümde yanımda olmasına müsade etmem.Eksik kalsın.

0|1
    0|0
  • o kadar geniş olmadığım için hayır ama genişlere de saygılıyım

0|1
    0|0
  • bedenini ve karakterini feda edecekse dursun yanımda

kullanmam gerekebilir

0|0
    0|0
  • herşey unutur

0|0
    0|0
  • Hayatım da olmaz ki kötü günümde olsun!

0|0
    0|0
  • Hic vicdan yapmasin.İstemem oyle kotu gunumde yavsak bir herifi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır fırsatçılık yaptığını düşünürüm.

0|1
    0|0
  • "Kötü gününde yanındayım" imajı verip; affettikten sonra bir darbe daha indirip daha kötü günlere sevk edecek kevaşe ile işim olmaz.

0|2
    1|0
  • s.ktiri de basabilirim kollarına da varabilirim... hakkaten lan öyle birşey olsa ne bok yerim bilemedim bende şimdi?

0|1
    0|0
  • olamaz zaten aldattiğinda en kötü günümdür

yanımda olamaz

0|1
    0|0
    • Bir kızın aldattığı günü en kötü günün mü sayıyorsun. Dostum sen bir şey yaşamamışsın bu hayatta :)

• evet yaşamadım

aldatılmak basit birşey değil bence

ve o sevgili gelip en kötü günümde yanımda olacak

boş versene

• aldatan sevgilmin neişi var yanımda yaaaa

0|0
    0|0
  • niyet önemli

0|0
    0|0
  • Sevisiriz sonra gene ayriliriz. Bi yerden sonra fuckbuddy e baglariz.

1|0
    0|1
Yükleniyor...