Kilo aldırıcı tozz önerirmisiniz?

Fitness e gidiyorum çok zayıfım karbon hidrat ya da protein tozu önerirmisiniz?
Çok pahalı olmasın ayda 5 kilo alabilceğim tarzdan

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• önermem, böbrek ve karaciğer değerlerini bozuyor çünkü. ama beslenme tavsiyesi verebilirim.

0|1
    0|0
    • Tavsiye verirseniz memnun kalırım

• bu şekilde kilo alabilirsin:

her öğün tükettiğin yiyeceklerin karbonhidrat, protein ve yağ oranları dengeli olmalıdır, her besini yeterli ölçüde yemelisin.

-günde 3 öğün yerine illaki 3 ana, 3 ara öğün tüket ve yatmadan önceki ara öğünün olmalı.
      -beslenmene sağlıklı yağları ilave et özellikle omega-3den zengin olan balık tüket.
      -ara öğünlerde meyve ve yanında kuruyemiş tüket, badem, fındık, ceviz...
      gün içerisinde bir öğününde protein tüketmeye özen göster; tavuk, kırmızı et bulgur veya kurubaklagiller...
      -yemekleri kızartmak yerine fırınla veya tencere yemeği olarak tüket. Örneğin patates kızartması sana sağlıklı kilo aldırmaz haşlayıp tüket sadece porsiyonları büyüt.
      -öğünlerde salata ye, içerisine patates, havuç, peynir, katarak biraz daha kalorisini artır.
      -yemeklerle beraber ekmek tüketimini artır veya eşdeğeri pilav, makarna ye.
      -su tüketimin önemli ama bunu yemeklerle beraber değil yemeklerden yarım saat önce veya sonra yap.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bildiğim ve araştırdığım kadarı ile karbonhidrat tozu kilo aldırır. Fitness a gidiyor ve zayıfsan karbonhidrat tozu alı kullan. Aman dikkat tozun üzerindeki yazan kullanım ölçeğini geçme! fazlasının zararı olabilir fakat dozunu aşmazsan hiçbirşey olmaz korkma aksine yararı vardır. Sporsuz kullanırsan sana yağ olarak geri döner.

0|1
    0|0
  • Zayıfsan protein alma bir işe yaramaz zayıf kaslı daha çirkin olur. Karbonhidrat kullan kilo al hacim al

0|1
    0|0
  • ne bulursan yemeye çalış daha cok spor yap dahacok spor seni acıktırır gainer işi herkesde tutmuyor biraz şişlik yapıyor begenirmisin bilmem ama etkili

0|1
    0|0
  • Kilo alırsın fakat yağ olarak :) gainerler sadece şekerden ibaret ve çöpler , bol bol yemek ye , yemek yemeyi öğren.

0|0
    0|0
  • önermiyorum kullanma

0|0
    0|0
  • Kilo aldırıcı toz yok kas yaparsın en fazla bol bol pilav ye

0|0
    0|0
    • Bilmeyen şöyle yanlış bilgiler yazmasın kardeşim kim dedi sana yok diye? Karbonhidrat tozu napıyor yağ mı yakıyor?

• @HizliveRizeli karbonhidrat nedir biliyomusun, ekmeğin içinde ne var makarnada ne var?

• Oha bilmiyordum.. Bak ben ne diyorum sen ne diyorsun? Öyle bir toz olmadığını söylemiştin. Şimdi haklı çıkmaya çalışma kardeşim ne alaka bunla o?

• Protein al hardline dan :) Yaş kaç? :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...