En Değer Verdiğiniz İnsanı Kaybettiğiniz Gün Ne düşündünüz ?

Hadi biraz duygusallaşalım ... Ben 2006 yılında herşeyden çok sevdigim dedemi kaybettiğim güne ait takvim yapragını hala saklıyorum ve o gün hiç yaşamadım kabul ediyorum ya siz ?

Güncellemeler:
Soruyu sorarken cevapları merak ettim ve etkileyici cevapları gördüm... sizleri maziye anılarınızın canlandıgı o sahnelere götürmek istemezdim özür dilerim hepinizden... Allah kaybettiklerinizin mekanlarını cennet eylesin... yardımcınız olsun amin.

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• ben ilk ve en büyük askimi yaklasik 10 ay önce trafik kazasinda kaybettim. cok büyük bir aci yasadim ve ömrüm boyuncada sizisi devam edecek yüregimde. kaybettigim günden beridir hergün msn ine not birakirim sanki okuyacakmis gibi.. o günü hic yasamamis olmayi bende cok isterdim :-(

2|0
    0|0
    • hatırlatmak istemezdim... ::(

• :(Allah rahmet eylesin:((

• Tesekkür ederim, Allah kimseye sevdiklerinin zamansiz ölümünü yasatmasin.

Hicbir zaman aklimdan cikmadiki zaten, hatirlatmis olmadin o yüzden üzülme :-(

ailesini arayip teselli buluyorum onlardan,Allah onlarada sabirlar versin, cok gencti, annesi babasi hastalar üzüntüden zaten, hep doktor kontrolündeler..

Kızlar Ne Diyor 9

• dayanamayacakmış gibi canı yanıyor insanın

sanki hep böyle olacak, hiç geçmeyecek gibi

ne yapacağım diyor insan çaresiz hissediyor elinden bir şey gelmediğinden

nefes almak yük geliyor

kocaman eksiklik hissediyor, ilk önce inkar süreci tabi

inanmak istemiyor insan, sanki onlar bir yerlerde gelecekler tekrar ya da bir odadalar kapıyı açında karşısında oluvericekmiş gibi geliyor

zamanla kabulleniyor, gün gün acı azalıyor ama geçmiyor ve hep özlüyorsun

0|1
    0|0
    • özlüyorsun özlüyorsun özlüyorsun.

• Evet güzel açıklamışsınız. Birazda ben ilave edeyim.

Sevdiğin kişi kaybettikten sonra etrafında tutunacak bir dal ararsın. O boşluğu dolduracak hatta onun yerini alacak. Sonra bir gün ayacaksın. Onun yeri dolmayacak. Her zaman içinde özel bir parça olarak kalacak. Yeni gelenler de kendilerine ait bir yer edinecekler ama gidenleri yeri her zaman ayrı olacak. Hatırlayacaksın ... güzel anılarınızı, paylaştığınız özel anlarınızı, yanağına bir damla gözyaşı düşerken.

• @DoctorGraham teşekkürler de kendi yorumunda yazsaydın ya neyse.

kaybettiğin kişiye bağlı olarak yerini doldurmaya çalışırsın

soru sahibinin ki gibi dedesinin yerini kimle neyle dolduracak

sevdiğiniz kişi denince hemen akla sevgili gelmemeli, ve sıradan bir ayrılık

burada vefat sebebiyle kayıptan bahsediliyor

• babamı kaybettim 2008 yılıydı okuldaydım son kez gördüğümde harçlığımı vermişti öpmüştü beni okula göndermişti sonra eve geldim ve yoktu gitmişti hayatımdan artık yalnızdım boştum ama savunmasız değildim güçlü olmak zorundaydım hayat insana adil davranmıyordu anlamıştım ve o günden bu yana harçlık almıyorum annem parayı bir yere koyuyor ve ordan alıp gidiyorum oda alırsam o günden beri sanki beni öpen ve harçlık veren okula geçiren herkes ölecekmiş gibi geliyor.insanlara bğlanmaktan korkar oldum kaybetmekten çok korkuyorum

1|1
    0|0
  • ölüm haberini alirken kahvaltida pismis yumurta yiyordum..o günden bugüne 7 yildir pismis yumurta yiyemiyorum artik.

0|2
    0|0
  • Düşünemedim,algılayamadım..

duygular üzerine yapışmaya çalışıyor ama beyninde,kalbinde bi'şey var,onlara paratoner oluyor,hissetmeni engelliyor

ilk öğrendiğimde hissettiklerim bunlar

0|1
    0|0
  • Düşünmek aynı acıyı tekrar yaşamama sebep olduğu için hiç düşünmemeyi tercih ediyorum

0|1
    0|0
  • 2009 yılında babaannemi kaybettim özlüyorum :( o an tarfsiz bir acıydı anlatılmaz :(

0|0
    0|0
  • Henüz öyle bir acı yaşamadım çok şükür. Yaşayanların Allah yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
  • geçen sene trafik kazasında sevgilimi kaybettim tarifi imkansız bir acıydı hala da öyle..

0|1
    0|0
  • en son halini hatırlıo insan hep o kişinin pişmanlıkları oluo keşke şunuda deseydim keşke bunuda yapsaydım keşkeler bitmio ama ağlanmaması gerektiğinide düşünüo ağlarsam görür üzülür die her gece rüyana gelmesini bir kere daha görmeyi isteyerek yatıosun sanki hala evinde gibi hissedip normal hayatına dönüosun ama bide aklına gelioki delirecek gibi oluyosun keşke hiç o günü görmeseydim diosun ama mecbur hayata dvm ediosun

0|1
    0|0
    • keşkeleri bir kenara atmayı dene belki o söyleyeceklerini duymak istemiyo... ya da ne bileyim hayırlısı neyse o oluyo belki ?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende 06.03.2009 da kaybettiğim annem için o güne ait takvim yaprağını ve cebinde duran parasını cüzdanımda saklıyorum.

0|1
    0|0
  • Hayat bu. bir gün ya biz sevdiklerimizi ya sevdiklerimiz bizi kaybedecek buna hazır olmamız lazım.

0|1
    0|0
  • cok şükür daha öyle bişiey yaşamadım ama insanın sedigini kaybetmesi kada r acı bişey olmadıgını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • çok kişi kaybetik üzüldük ağladık sıra birgün bizede gelecek

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm inanamadım..

Am HAYAT DEVAM EDİYOR dedim atlattım ...

0|1
    0|0
  • 2007 de ingilteredeyken babamın babasını "dedem" diyecek kadar sevmiyorum hala bile onun için hiç üzülmedim. 2008 de anneannemi kaybettim. msn sırasında arkadaştan almıştım haberini söyledikten yaklaşık 1 ay falan önce ölmüş bana söylememişlerdi. 2008 de Türkiye'ye döndüğümden bir kaç ay sonra ise dayımı kaybettim. anneannemle dayımı severdim. biz alıştık artık kaybetmeye. şimdi sırada kim var diye merak bile etmiyorum. belkide ben...

0|0
    0|0
  • bende dedemi kaybettim babaannemin durumuda iyi değil açıkçası

0|1
    0|0
  • ben kankami

2012.10.08 bu günden sorna battim ben, erkek olsaydi azini burnu dagitirdim ...

0|1
    0|0
  • çok üzüldüm hayata bak be dedim

0|0
    0|1
  • en değer verdiğim insanı kaybettiğimi düşündüm :P

0|0
    0|1
  • hayat çok nankörsün dedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...