Bence bu sene fenerbahçe şampiyon olacak, ne düşünüyosunuz fenerbahçeliler, ama mantıksal bakalım sizce olurmu fener?

anadolu takımı tutuyorum kimse saçma yorumlar yapmasın aknfnalfafanfsalfsakflankfas?

Güncellemeler:
hadi hiçmi fenerli yok?
dfsgddsgsgsgs

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten anadolu takimi taraftarı olduğun için gizli sordun değil mi :)

Simdi gözlerini ac iyi oku. Hakemlerin kirli oyunlarına rağmen bu sene eze eze şampiyon Beşiktaş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben beşiktalıyım fenerbahçe şampiyon olabilir ligin ilk yarısındaki beşiktaş performansı yok özellikle mario gomez düşüşte gol sorunu var beşiktaşın savunması da en zayıf yönü beşiktaşın zayıf olduğu noktalar fenerbahçe nin kuvvetli olduğu alanlar aynı zamanda fenerbahçenin savunması daha güçlü beşiktaşın savunması yavaş ağır sporculardan oluşuyor hızlı oyuncular çok kolay geçip gol atabiliyor orta sahası mücadeleci değil bu da zayıf yönü forveti çok iyi ligin eto ile birlikte en iyi forveti ama düşüşte ve yalnız kalıyor çünkü hızlı bir forvete ihtiyacı var takımın fenerbahçenin zayıf yönlerini tarafsızca maçlarını izleyerek söylemeliyim orta sahası yaratıcı oyunun sonucuna direk etki yapabilecek kadar iyi değil ama yetersiz değil yanlış anlaşılmasın diğer takımlardan iyi ya da onlar kadar iyi ama kesinlikel beşiktaşın teknik düzeyinde futbolcuları yok ya da sayıca daha az demek daha doğru olur bir de bu açığını fenerbahçe sert yani faulle oynayarak kapatıyor beşiktaş ise tam tersi az faul çok topla oynama şeklinde son olarak hücumda gol pozisyonuna daha az giriyor fenerbahçe ve de girdiği pozisyonlar beşiktaş kadar net değil ya duran top ya da uzaktan penaltıdan atıyor dikkat ederseniz bu en büyük dezavantajı derbide de böyle oldu beşiktaşı oyun olarak değil ama mücadele olarak ilk yarıda ezdi daha fazla pozisyon buldu ama çok net değildi buldukları sadece 2-3 pozisyon netti ilk yarıda beşiktaş çok pozisyona giriyor ve genelde net kaleciyle karşı karşıya oluyor

0|0
    0|0
  • fenerbahçe benfica gibi olacak

0|0
    0|0
    • benfica lider evet yanlız fenr benfica degilki

• Ne demek istiyorsun benfica şu an 2. ci lider değil düzgünce anlat ki öğrenelim demek istediğini

• banamı dedin kardeşim? ben portekiz liginin durumunu tam bilmiyoorum

• Bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Ahahaha, gelmezler dostum trollediğini belli etmişsin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...