Ne demeliyim ki soğusun ve aramasın ?

arkadaslar 1,5sene önce ayrıldıgım kişi bu aralar mesaj atıyo arıyo falan. Ben bunun hareketlerinden rahatsız oldugum için ayrılmıştık. Bunun yüzünden erkeklerden öyle bir soğudum ki kimseye güvenim kalmadıgı için 1,5 senedir kimseyle cıkmadım. Bu da biliyo. Bu 1,5 sene içinde 2 kızla cıktı. Kıza melegim,ömrüm falan yazıyodu face foto atıyodu. Ama 2 kızlada 1 hafta olmadan ayrıldı. Beni hala sevdiği için yapamamış falan. Ben engelledim bunu, mesaj atmadım, arayınca açmadım ama bu aralar yine aramaya başladı açtım konustum soğuk biçimde. Bu kaynatıyo benle sanki sevgiliyimişiz gibi. Bu da beni gıcık ediyo tamamen hayatımdan çıksın istiyorum.Ne yapayımda benden soğusun, umudunu kessin ve hiç aramasın ? Sevgilim var de demeyin çünkü olmadığını biliyor :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sana tavsiyem şu sakın bitmiş bir ilişkiyi birdaha başlatma arkada bıraktıklarını düşünecek olursan üzülecek hep sen olursun kimse yeri doldurulmaz deyildir bir sonraki ilişkinde sakın ona oldugundan fazla deger verme versende hep mesafeni koru o korksun senden giderdiye sen korkma kaçırırımdiye?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• numaranı değiştir bir daha ne yaparsa yapsın cevap verme. facebooku kapat. twitterdan çık. sosyal siteleri unut. ve arkadaşlarınla zaman geçir ailenle zaman geçir bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • Delikanlı bir sevgili bulacaksın sana sahip çıkıp kollayacak bakanları titretecek biri olacak sonra bak bakalım sevgilin olduğunu görünce mesaj atıyormu.

0|0
    0|0
  • burnunu karıştır.

0|0
    0|0
  • onu cagır ve gözlerinin icine bak nefretle onu istemedigini söyle adamsa anlar

0|0
    0|0
  • peki ayrılmanın asıl sebebı nedırr

0|0
    0|0
    • Bununla çok ciddi düşündüğüm için annemle tanıştırcam seni dedim tamam dedi sevindi öğlen gelecekti bekledim mesaj attım cevap yok sonra beni arıyo içmiş bide. Affettirdi kendini ,içmicem dedi söz verdi 1 hafta sonra akşam arkadaşn doğum günü var kutlamaya gidicektk herkesn sevgilisi var benmki yok aradım geliyorum dedi geldi yine içmiş kalk gidelim çok durduk yeter falan filan. Yani ayarsız tavırları vardı.

• hayırlı,benımde sana bı sorum olacak,sevdıgım kıza konuşma fırsatı olmadıgı için içimdekilerı kagıda yazıp zarfın içine koydum ve verdım oda aldı,zarfı verelı 6 gun oldu,bır cevap gelmedı,cevabın olumsuz olursa dedım karşına bıdaha çıkmayacagım dedım,dun sabah tesaduf yolda karşılaştık kendısı servıs arabanın içindeydı bende dışardaydım,araba hareket halındeyken benı gördu kafasını çevırıp baktı,benımde kafam karıştı,telefon numaramıda yazmıştım ama ara felan veya arama dıye yazmadım,

• g gün biraz geç olmuş ya. Belki kendisini çok meraklıymıs gibi göstermek istemiyodur, kafasında düşünüp tartıyodur olur mu olmaz mı gibisinden. Biraz zaman sonra hala cevap gelmezse bu sefer karşısına çık konuş derim

• Bir daha aramamasını söyle, aramaya devam ederse konuşma telefonlarını açma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• amacı seni cepte tutmak.

sen ne yaparsan yap o şebek gibi gülüyodur .

ben seni anlıyorum aynı şeyi yaşadım.

ben şöyle kurtuldum açmadım aradığında zamanla ara ara açtım açtığım günlerde namaz kılıcam dedim kapatmam lazım dedim kapadım, benim yanıma geliceğini anladığımda ben değiştim bu işler olmaz günah dedim.. zamanla tiksindi

0|0
    0|0
Yükleniyor...