Sizce sınıf arkadasıyla konusmalı mıyım ?

hoşlandığın kısının sınıfında bir tanıdıgım var ona gdıp hoşlandığım çocuk hakkında sorular sorcam ısde nası bırı falan dıycem sevgılısı olup olmadıgını sınıflarında benim lafımın gecıp gecmedıgını bnle ılgılı bıse duyup duymadıgını sorcam ama yınede güvenemıorm egerkı gdıp solerse benim ıcın çok kotu olur çunku hoşlandıgım kısı benim onla ilgilendıgımı bılıo veoda ılgılenıo gbı ama dalgamı gecıor anlamıorm gelıp konusmuorda ...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• benimde başıma geldi bazı kızlar veya erkekler egosunu tatmin etmek için yüz verip sallıyolar ama sen kızsın hiç bir şekilde öyle bişeye kalkışma anında yumurtlar bak kesin yumurtlar çocugun götü kalkar kendini çok yakışıklı sanar çıksanız bile hani o ayrılmaya çalışsa bile sen bırakmazsın gibi zanneder tehlikeli uzak dur yavru bekle sabır et akışına bırak

0|0
    0|0
    • evt haklısın ama akısına bırakmaktan bıktım en ıyısı vazgecmek sanırım ...

Erkekler Ne Diyor 4

• puahahaha :D

0|0
    0|0
  • ya adımı sen atma bırak o atsın atmassada salla ego yaptırma herife derim;)

0|0
    0|0
    • evt eger duyulursa ego tavan olcak onda bılıorm ondan korkuorm ztn .s

• aynen bırak ya salla gelırse gelır soyler ;)

• Git direk çocukla konuş. Mesela yanından geçerken "Merhaba" de, bir soru falan sor, hatta dersle ilgili bir şey bile olabilir. Bir şekilde ikinizin oturup konuşacağınız ortam yarat. Araya başkalarını sokma derim.

0|0
    0|0
    • ya bn basta sohbet yerıne hoşlandıgımı belırttım onnda sevgılısı varmıs benim en buyuk hatam buydu ztn keske basta muhabbet kursaydım

şimdide ondan hoslandıgımı bıldıgı ıcın gdıpte nbr falan dıeyemıorm ...

ama bna bakıor uzun uzun kafamı karıstırıor anlayamıorm onu gelıp konusmuorda ...

• kız sa emin ol söylemez erkek olsa hemen yetiştirir ya da başka bir arkadaşına sordur.Utanıyodur o sana şunu söyleyim bir kız bir erkeğin ondan hoşlandığı konusunda yanılmaz kolay kolay sana diyorum bir şekilde konuş onla daha önce konuştunuz mu?

0|0
    0|0
    • benim ondan hoslandıgımı bılıor ve sevgılısı oldugunu soledı ama kafamı cok karıstırıor

uzun uzun bakıor bizim sınıfa hemen bnı bulup bana kıtlıo gozlerını

bazen yanından gecerken onune bakıp gülümüsüor anlıyamıorm onu

hala sevgılısı var mıonuda bılmıorm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...