Kapat

Beşiktaş 1-0 TFF, MHK, Hakemler, Ligtv, Rakipler maç sonucu. Ne düşünüyorsunuz?

Yine her zaman ki gibi penaltımızın verilmediği maçta herşeye rağmen 1-0 kazanmayı başardık !

Bir maç eksiğiyle 2. sırada olan Fenerbahçe ile puan farkını 4'e çıkardık.

Bu galibiyet gerekli yerlere güzel bir şekilde gitsin. :)

Şampiyon Beşiktaş !

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• ben yarınki derbi için galatasaray kazansın diye toteme başlıyorum :D bu sene şampiyon olmalıyız artık :D vodafone arenada türkiye kupasını kaldıralım :D

0|1
    0|0
    • Galatasaray vermez maçı zaten :) Bu yıl şampiyonuz. Eski gücümüze tekrar ulaşmamızı engelleyemeyecekler :)

• bu sezon Beşiktaş çok iyi istedikleri kadar hile yapsınlar Beşiktaşın kazanmasına engel olamazlar her şey Beşiktaşın elinde sonuna kadar bırakmamaları gerek geçen sene bu yüzden şampiyon olamamıştık :(

• Aynen öyle.. Geçen sene son maçlarda saçmalamıştık. Şampiyon olan da her maçta 4 gol yiyen takım olmuştu :) Bu düzen değişir elbet. Türkiye'de hiçbir kulübün adı Beşiktaş kadar markalaşamaz. Statları otoban kenarına kurulu takım ile iş adamlarından para destekleri alan takımların bu lig şampiyonluk yaşamaları destekler sayesinde oldu.

En İyi Erkek Görüşü

• Her mac sonucu hakem konuşmaktan bıktık ama onlar hak yemekten bıkmadı. O penaltıyı vermeyeceksen neyi vereceksin. İsmailin ofsayt pozisyonu komedi zaten

Son iki hafta maç sonuçları:

bülent yıldırım 0-2 Beşiktaş
    Beşiktaş 1-0 hüseyin göçek
    haftaya ki maç kimle çok merak ediyorum

Beşiktaş ciddi anlamda fb nin iki katı efor harcayarak maç kazanmak zorunda bırakılıyor...

Yarın tom ve jerry misali birbirini hiç sevmeyen renklilerin maçını rahat rahat izlerim artık...

0|1
    0|0
    • Aynen öyle her hafta hakemleri de yenmekten bıktık.

• Ceza sahasi icinde hakemin gozu onunde acik kolla kesilen top: penalti verilmedi
      İsmailin taksiyle 10tl yazacak mesafeden hareketlenip yetistigi top: ofsayt?
      iki tane hizli hucumu faulle durdurulup sari kart verilmemesi
      Dudukten sonra vuran quaresma:sari, serdar ozkan: kocumsun,
      sonra ivan bebek cok reroroereoreore

• Hahaha :) Şimdi yarın ne olacak bakalım. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 penaltı verilmedi enbet elimizden alacaklar şampiyonlugu

0|1
    0|0
  • 8 hafta var daha erken davranmayın anlıyorum sizi 20 yılda 2 kez şampiyonluk yaşasam bende erkenden şampiyonluk iddasına girerim ama çok şampiyonluk yaşamış bir takımın taraftarı olarakı sana garanti etmemeni öneririm hele bu beşiktaş ise daha fazla öneririm. :)

0|0
    0|0
    • Kupalarınızı toplayıp öyle gelin. Şampiyonlukları sadece 2000 yılından itibaren sayan takımın taraftarı :)

• Ah ah ya :D

• etoya yapılan net penaltıyı vermeyen hakemle maçı kazandınız

0|0
    0|0
    • Bırak bu masalları fenerli kafandan senaryo uydurma.

• siz işinize geleni görmeye devam edin. izle gör etoya yapılan hareketi

• Tamam hadi videosunu bulup sitede soru aç :)

• yarın fener alırsa işimiz zor kanks

0|1
    0|0
    • Alacağını sanmıyorum. Fenerbahçe için en iyi 0 biter o maç.

Yükleniyor...