Basketbol oynayan bir erkek mi daha hoş gözükür yoksa futbol oynayan erkek mi ?

Basket oynayan bir erkek mi daha hoş gözükür yoksa futbol oynayan erkek mi ?

0|0
24|12

En İyi Kız Görüşü

• futbol ölçü değil herkes ilgileniyor genelleme yapılamaz.ama basket oynayanlar genellikle daha tarz kişiler oluyor

0|0
    0|0
    • ne alaka link

yetenek meselesi oynamak tarz la alakası olsaydı spor diyemezdik oyun sonucta tarz yapmassın oyun oynarsın strancta bi oyun onda tarz demeyesin :P biri fizik digeri dusunce oynudur =)

• tarz ne demek bana acıklarmısın? senin icin ne anlam ifade ediyor acıkcası cok merak ettim

• sen niye bu kadar üzerine alındın ben de onu merak ettim :D bu benm yorumum sen dedin diye fikrm de değişmeyecek şu an için.istediğim gibi düşünmek de benim hakkım.tarz derken de genelleme yapıyorum herkes böyle anlamı çıkmaz ama basketbolla ilgilenen erkekler daha çok kitap okuyan erkektir mesela.oturup konuşunca seviyeli sohbet edilebilen tiplerdir.futbol oynayanlar böyle değildir gibi bir sonuca varmazsın umarım :))

Kızlar Ne Diyor 23

• Basket :)

0|0
    0|0
  • Futbol..

0|0
    0|0
  • Valla Sporcu erkek her zaman göze farklı gözükür :)

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    0|0
  • basket oynayanalar daha bi havalı sanki her attığı üçlük özgüven patlaması yaratıyo galiba

0|0
    0|0
    • tabi attıgın 3 te biri girmez ise atınca insan ister istemez seviniyo :D ozguven vermiyo sadece hafif bii mtluluk

• Basket

0|0
    0|0
  • Sevgilim hayvan gibi futbol oynuyor

O yuzden futbol diyorum

0|0
    0|0
  • Futbol sanki daha bizden oldugu icin ilgileniyor olmasi hos.

0|0
    0|0
  • futbol oynayan bir kız.

0|0
    0|0
  • basketbol :D daha artistik :D

0|0
    0|0
  • Basketbol tabi ki. Zaten futbol oynamayan kaç tane erkek var ki türkiyede? :))

0|0
    0|0
    • ben oynamıyom mesala :D 2 ayda bir halısaha anca oynarım oda arkadas zorlamasıyla :D futboldan artık bıkkıntı geli mac bile seyretmiyom .

• Basketbol oynayan olsun. Futbol oynuyanların çoğu bacakları çarpık oluyor.

0|0
    0|0
  • Tenis :D

0|0
    0|0
  • basket oynayan

0|0
    0|0
  • baskettt

0|0
    0|0
  • İkisi de hoş görünmüyor bana şahsen :D

0|0
    0|0
  • Futbol

0|0
    0|0
  • futbol.

0|0
    0|0
  • basket

0|0
    0|0
  • basketbolcular candır.

0|0
    0|0
  • Basket.

0|0
    0|0
  • tabiki futboll. Neden dersen düşünsen miili takımdaki gencin karizmasını onuda geçamatörde olsa çokkarizmatiktir erkekliğin üstüne basmak gibidir. Basketi neden seçmessin derlerse aşırı boy farkı itici olur :)

0|0
    0|0
    • hepsi o kadar uzun degil 180 likleri bile var top surerken calım atarken serilik bakımından kısalar fark atıyor yere yakın olmak dengeyi saglar hızıda getirir :) futbolcuların bacaklarına bak carpık komik bi goruntu karizma nerde ya :D

• futbolcuların bacakları çarpık değildir. HATTA çoğu kızn bacaklarından daha taş bunu inkar eden yok. :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanırım Baskettttt...gibi görünüyor. Futbolcuların alayı Kıro yahu..konuşmayı bile beceremiyorlar. Özellikle Forvet dekiler, sanırım fazla kafa toplarınıa çıktıklarından...kih..kih..kih...

1|2
    0|0
    • Bu turkiyeye ozgudur biraz yurtdisinda okadarda kiro degiller

• Katılıyorum +1

• nerden biliyosun hic gittinmi sanki? filmlere aldanma adamlar adamlar hosgoru ve ahlak bakımından bizden ustun degil hepsi birbirine karsı kompleskli bi yapıda

bu arada Ausname sen cok iyi fubol oyna sonra adamlara laf carp top surmesini bilseydin ya topcu ya popcu hesabı koseyi donmustun :D

• Basketbol ZEKA ile oynanan bir oyun zaten. Saliselik kararlar vermek zorundasın o yüzden belli bir eğitimi almadan oynaman imkansız. O yüzden dikkat ederseniz çoğu basketbolcu zaten üniversite mezunudur. Fakat futbolde böyle değil bu ne yazık ki.

0|2
    0|0
    • he yaşa be çok güzel açıklama +1

• uni mezunu olmalarıın sebebi bircogu universiyeler tarafından alınıyor sorsan bisi bilmez :D spor akademisi denen bisi var adam sporda basarılı ise gerisi bos yabancı ulkelerde bu boyle bizde oyle bi sistem daha yok ...

• 8 Yıl basketbolumu profesyonel olarak devam ettirdim sevgili darkmen35. Bunu bana mı anlatmaya çalışıyorsun? Üniversitelerin BASKETBOL takımı varda FUTBOL takımı yok mu sivri zeka kardeşim? Sen ne mezunusun acaba? Daha doğru düzgün imla kurallarına uyamıyorken el alem hakkında atıp tutman saçma değil mi? Ayrıca üniversiteler %50 BURS ile alır.Milli takımda veya okullarda AVRUPA veya DÜNYA genelinde turnuvalarda İLK 3 arasına girip MADALYA alabilirsen,istediğim üniversitenin spor bölümünü okursun

• Bacak arası gol atan hoş durur:D

0|0
    0|0
  • Spor yapsında farketmez.

0|0
    0|0
  • taekwondocu erkekleri begenen kizlarimiza selam ederim.

0|0
    0|0
    • :D taekwondoyu bırak bence :D izmirliler hep sampıyon geliyo :D tanıdıklarım var :D

• bi sor ama hangi ulkedeyim :))) ayrica ben birakali oluyor biraz milli takim elemelerinde kirdim ayagimi.

• basketbolcular derim

0|0
    0|0
  • basket diyorum...

anket yapabilirdin...

0|0
    0|0
  • peki yarışanlar ne kadar hoş gözüküyor gözünüze bayanlar (cadde yarışları)

0|0
    0|0
  • Basket tabikide

0|0
    0|0
  • ikiside iyi kardeş problem yok yani.

0|0
    0|0
  • basket

0|0
    0|0
  • Bence basketbol.