Beşiktaş 1 - Antalyaspor 0 Düşünceleriniz?

#İyikiDoğdunBEŞİKTAŞ

Şampiyonluk Yolunda Avantajı Eline Alan #Beşiktaş Antalyaspor'u Oğuzhan Özyakup'un Attığı Golle 1-0 Yenerek Hem Liderliğe Devam Dedi, Hemde Şampiyonluk Yolunda Büyük Avantajı Eline Geçirdi..
Verilmeyen Penaltıya Rağmen Kazanmasını Bilen Takımımız Kuruluş Yıl Dönümünde En Güzeli Hediyeyi Vermiş Oldu... BEŞİKTAŞ AİLESİNE SELAM OLSUN... #LiderBEŞİKTAŞ
Beşiktaş 1 - Antalyaspor 0 Düşünceleriniz ?

0|2
2|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ceza sahasi icinde hakemin gozu onunde acik kolla kesilen top: penalti verilmedi

İsmailin taksiyle 10tl yazacak mesafeden hareketlenip yetistigi top: ofsayt?
    iki tane hizli hucumu faulle durdurulup sari kart verilmemesi

Dudukten sonra vuran quaresma:sari, serdar ozkan: kocumsun,
    sonra ivan bebek cok reroroereoreore

Neyse yarin tom ve jerry gibi birbirini sevmeyenlerin maçını keyifle izleyeceğim 4 puan farkla

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok keyifsiz izledim maçı adam gibi de sevinemedim de zaten.2 tane net penaltı var el ve atibanın çekilmesi ayrıca q7 de çok gereksiz kart gördü şenol hoca bilerek gör dedi desem maçın başı ve kasımpaşa maçı var yani neden böyle saçma bir hareket yapar anlamıyorum profesyonel futbolcu ki Q7ye nasıl faul yapıyorlar onlar sakince yerden kalkan adam delirdi pozisyonda

0|2
    0|0
  • Quaresma aynısında sarı görüyor
    Serdar Özkan vurunca oyun devam :D türkieyeye net yabancı hakem grubu lazım

0|2
    0|0
  • 5 yıl hakemlik yaptım öncelikle maçı yorumluyayım izledim. Tarafsızım...
    Gomez'in penaltı pozisyonu değil dir ve Gomez'e sarı kart. Ouaresma hakeme el kol hareketi yaptı 2. sarı kart kırmızı kart verilmesi lazımdı. Ele depğmeden el verrdi Etoo pozisyonu faul yapıldı vermedi hele son saniye de kaleciyle karşı karşıya Antalya ofsayt verdi. Tebrikler hakemlerle şampiyonsunuz bu yıl...

0|0
    0|0
    • Anlaşılan sadece Antalya ya koymamışız

• Ulan yüreksiz önceki hesabında soru hakkım yok dedin simdi dansöz gibi kiviriyosun önce gerçek hesabinla gel sonra cevabımın altına yaz sorduğum sorular var yukarda cuneytin vermediği kırmızıları da açıkla çakma hakem

• TFF-BJK Demirören-Orman işbirliği. Hayırlı işler.

0|0
    0|0
  • Yatıp uyumak istiyorum bu nasıl gün gün mk*

0|0
    0|0
  • adım adım şampiyonluğa gs de artık fenerin ayağını kaydırırsa kendilerine gelemez

0|0
    0|0
  • Maci izledim sonuna kadar, antalya son dakikada %100 luk golu kacirdi ve ofsayt yoktu.

0|0
    0|0
  • Az kaldı şampiyonluğa.

0|0
    0|0
  • Şimdi fener düşünsün

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Aşktır. Şampiyonuz Bu Sene O Sene Ç@RŞI

0|0
    0|0
  • Şampiyonuz bu sene!

0|0
    0|0
  • Fenerli çakallar hakem aldıkça sizin isiniz zor

0|1
    0|0
  • Verilmeyen 2 Antalya penaltısı son dakikalar da Antalya atağı da kesildi ofsayt diye alakası yok du

0|0
    0|0
  • beşiktaş şampiyon olamaz zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...