BEŞİKTAŞ 1 Hüseyin göçek 0 ! ?

İntihar adamı olan Hüseyin göçek gene tartışmalı bir maç yönetmeyi başardı daha doğrusu adına yakışır bir maç yönetti !

Şu ligde her takıma pat pat penaltı verilirken bizim penaltıları göz göre göre atlamaları artık cidden sinirime dokunmaya başladı!
BEŞİKTAŞ 1 Hüseyin göçek 0 ! ?Buda ismail köybaşına kalkan ofsayt bayrağı !
Ulan el insaf arada 10 metre fark var fark illa o bayrağı bir tarafınıza montamı edelim?

Maçın oyuncusu sizce kim.. ?

• Oğuzhan özyakup
    25% (1)33% (3)31% (4)Oy Ver
  • Atiba haçitsuın
    25% (1)22% (2)23% (3)Oy Ver
  • Necip uysal
    25% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • José Ernesto Sosa
    25% (1)45% (4)38% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her mac sonucu hakem konuşmaktan bıktık ama onlar hak yemekten bıkmadı. O penaltıyı vermeyeceksen neyi vereceksin. İsmailin ofsayt pozisyonu komedi zaten

Son iki hafta maç sonuçları:

bülent yıldırım 0-2 Beşiktaş
    Beşiktaş 1-0 hüseyin göçek
    haftaya ki maç kimle çok merak ediyorum

Beşiktaş ciddi anlamda fb nin iki katı efor harcayarak maç kazanmak zorunda bırakılıyor...

Yarın tom ve jerry misali birbirini hiç sevmeyen renklilerin maçını rahat rahat izlerim artık

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Lig sonuna kadar hakemlerle çok uğraşırız..

Bu Sos'a mükemmel.

0|1
    0|0
  • izlemedim yorum yapamam

0|1
    0|0
  • Hüseyin göçek 1.0 mış sen o son pozisyonu iyi biliyorsun birde necipin yaptığı verilmeyen penaltıyı anca fanatikliğinizden bunları görmeyin

0|0
    0|0
    • son pozisyonda ofsaty oldu maç bitti neden bahsediyorsun sen? necipin pozisyonunda eto kendini atmaya meyilli varsa pozisyonun resmi tartışalım burada sıkıntı yok?

Quaresma topa vurduğunda sarı kart gösterek göçek keşke aynı hassasiyeti antalyalı futbolcular içinde gösterseydi keşke yetmedi olacyın pozisyonu onu geçelim tartışmalı ofsayt kararı onuda geçelim ceza sahası içinde celutskanın atibayı çekiştirmesi vs vs daha yazayım mı?

• allahım ya kör kütük fanatiklikten birşey görmüyor son pozisyonu iyi izle bakim ofsaytmı değilmi senle diyaloğa girilmez önce bu ofsayt olmadığını kabul et sonra konuşalım

• kardeşim pozisyonu kaç kere izledim öndeki adam kafasıyla arkaya aşırıyor diğer adamın sağ ayağı önde adamı kalıyor duruş şekline bir daha iyi bak benimle diyaloğa girmeyeceksen başta benim soruma yanıt vermeyeceksin o zaman kardeşim bu kadar basit.

• Neden hepBjkliler oyuncular var son anda kaleciyle karşı karşıya kaldı ofsayt verdi yazık böyle hakem mi olunur.

0|0
    0|0
    • At pozisyon tartışalım?

• hadi şimdi Timsah yürüyüşü yapta görlim bakalım lale

• @ft5gyhulp anca böyle fake hesaplar açarak yazarsın aciz herif seni tiyye bile almıyorum bir tarafına bile takmıyorum adam yüzsüz hala yazıyor :D

Hadi git işine :D

Yükleniyor...