Ben parayla satın alınmayan bir şey görmedim ?

Benden örnek vereyim testesteron hormonu eksikti bende sakallar çıkmıyordu suratım bebe gibiydi kızlar suratımıza tükürmüyordu sonra iğne yaptırdım parayla ve sakallarım çıktı sonradan adam denildi, pc boyum kısaydı onuda hastanede bir opresyonla yeterli düzeye getirttim , hepsi olduktan sonra özgüven geldi isteiğim kadını seçiyorum benim oluyor , diğer fiyatı etiketinde olan şeyleri zaten satın alıyorum ve en iyisini saygımda oluyor sevgiside herkesin , sizin var mı bidliğiniz satın alınmayanlar ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• parayla satın alınamıycak tek şey daha cok para

0|0
    0|0
    • Tam aksi... para parayı çeker, yatırım para ile yapılır, sermayesi olan daha da zenginleşir.

• onu demiyom mesela 1 tl ile 2 tl alamazsın tabi kumar falan hariç

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Ölen birisini getiremezsin mesela. Beya kırdığın annenin kalbini parayla düzeltemezsin. Parayla yapılamayacak şeyler az da olsa var.

0|0
    0|0
    • doğrudur onlar , gerçi ben ikisi için bir çaba sarfetmem ikiside yok

• Anne baba evlat

0|0
    0|0
  • inanclarımı alamazlar bedenimi alamazlar kalbimi alamazlar benim arabam evim dükkanım haricinde hic birşeyimi alamazlar alanın aklını alırım

0|0
    0|0
  • samimi bir dostu ve gerçekten arkanda durabilecek birini para ile alamazsın belki buldum dersin ama sana serap görüyorsun derim

0|0
    0|0
  • parayla alınan parayla geri gider

0|0
    0|0
  • CSB. Derken bir uyandın altında ıslaklık.

0|0
    0|0
  • Buda messiden betermiş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...