Siz çalmış olsanız plakayı neden çalarsınız?

Çalıcak başka bir şey kalmamış sanki!

2 gün önce aracımın arka kapısı zorlanmış hiç bişey alamayınca da plakaları çalmışlar.Siz çalmış olsanız plakayı neden çalarsınız?

Güncellemeler:
aracımda yüklü bi müzik sistemi var acaba onu almak isteyipte alamayınca inadına mı söktü?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• adamlar çalacak birşey bulamamış hırsızlık olsun diye plakayı çalıyor adamlar delirmiş napcan :)

0|1
    0|0
    • öylede tedirgin oldum polis falan herşeyi halletim ama içim rahat değil plakayıda çok seviyorum özel aldım ortası adım ve soyadımın baş harfi sonuda 555 belki özel olduğu için mi diyorum

• o zaman takma kafan .. :P

Kızlar Ne Diyor 6

• hemen bildirdin değil mi plakanın çalındığını? senin plakanı başka arabaya takıp bir suça karışırlarsa, ayıkla pirincin taşını noktasına çok fena varırsın.

0|0
    0|0
  • Satmak için çalmışlar ama çabuk yakalanır onlar...

0|1
    0|0
  • Plaka çeteleri var dikkatli ol. Bizim de plakamızı çaldılar 5 ay önce.

0|1
    0|0
    • peki sonuç ne oldu? sıkıntı yaşmadınız dimi benm plaka zaten etiket şimdi çok daha fazla etiket oldu

• peki denerim müdürüm ilgin için teşekkür ederim

• Rica ederim.

• birininde su saati çalınmıştı hırsızlar sapıtmış :))

0|1
    0|0
  • bi tarafına takmak için çalmıştır tövbe tövbe millet kafayı yemiş yaw ne yapcak plakaya

0|1
    0|0
  • belki plakan çok güzeldir? öyle mi? mesela ben küçükken sahip olduğumuz arabımızın plakasını görsem çalarım itiraf ediyorum çünkü o arabaya aşıktım :D işte bu kadar basit :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçmiş olsun .

0|1
    0|0
  • dikkatli ol , plakayı kullanarak gişelerden vs kacak geciş yapıyolar sonra karayollarından ceza geliyor, benim basıma geldi .. bir gun boyunca ugrasıp duruyorsun sonra. sıkıntılı bir durum aynı zamanda sen onceden karayollarına da haber ver derim aracın ruhsat,fotograf ve sase numarası ile basvur... kolay gelsin ...

0|1
    0|0
  • bir yerime monte etmeyeceksem niye calayim. o saaten sonra sinirle ustune oturacak bir sey aramistir ozellikle senin arabanin parcasi olcak tabi.

0|1
    0|0
  • Bir Soygunda kullanacağım aracın plakası olarak kullanmak için.

Soygun veya Bombalı saldırı vs..vs... Umarım Polise bildirmişsindir...!

0|1
    0|0
  • hacım dikkat et bak o plakanın yüzünden başın belaya girer polise söyle bunu

0|1
    0|0
  • Suç işlemek için

0|1
    0|0
  • haberlerde görüyoruz çalıntı plaka ile falan falanca suç işlendi diye. buralarda kullanılmadan yakalanırlar inş seninde başın ağrımaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...