Arkadaşlar sz ne yapardınız..

arkadaşlar şöyle bir durumuz olsa ne yapardınız...?diyelim anneniz ölümcül hastalıgı var...bir taraftanda 5 yıl çıktıgınız sevgiliniz...anneniz onu istemiyor eger onunla evlenirsen sütümü helal etmem dese ne yapardınız..?sevgilinizden ayrılırmıydınız yoksa ilişkiy devammı ederdiniz...?ama sevgilinizide çok seviyorsunuz yakında evlenmeyi düşünüyorsunuz..ve böyle bir durum olsa ne yaparsınız...?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim benim seni büyüten yetiştiren annenin elbet bir bildiği vardır ileride ölmeden öönce istediğini yapmadığın için çok pişman olursun kardeşimm o yüzden dinle anneni ne olursa olsun onun hakkı çok üzerinde ya sevdiğin 5 yıl olmasına rağmen sana annen kadar emeği dokunabilir mi senn için ne acı çekti sancı yaşadımı senin için böyle düşündün mü ve anneni kaybedeceksin çok üzülürsün demedi deme...

1|0
    0|0
    • benim öyle bir durumum yok Allaha şükür..sadece m.ettigim için sordum..:)

• ;) tamam kardeşim bende böyle olması gerektiğini söyledim. Haksızmıyım dediğimde?

• haklısınız:)

Erkekler Ne Diyor 8

• isterse ölümcül hasta olmasın, la 5 yıllık zibidi kimki, benim 50 yıllık mübarek Ana'mın önüne geçicek, Ayet-i Kerime veya Hadisi Şerif temi duymadın hiç.. böyle bir soru okumamış olayım..

0|0
    1|0
  • insan olan annesinin kıymetini bilen biri böyle bir kelime duymaz annesinden ama duyarsa da ayrılır tabiki...yani ben ayrılırdım o benim annem yaa ölse ya da ölmese ne farkeder? Anne kıymeti farklıdır, dediğini yapardım o konuda...ağır bir sözdür sütü helal etmemek...

0|0
    0|0
  • evlenmezdim. zor bir durum ama yapacak bir şey yok. kadın ölüm döşeğinde diyorsun hakkını helal etmiyormuş. vardır bir bildiği evlenme diyorsa.olmaz evlenmem napalım.

0|0
    0|0
    • mesela diyelimki aylesi iyi ayle arada küslük var...?

• o zaman barışmaları için elimden geleni yapardım sevdiğim insanla birlikte tabiki.

• hmhmhm

• ayrıl anneler en iyisini ister ve bilir çocukları için..

0|0
    0|0
  • kadın ölüm döşeğinde böyle bişi diyorsa bir bildiği vardır yoksa kim evladının ölmeden evvel mürüvetini görmek istemez ki

0|0
    0|0
    • mesela diyelimki aylesi iyi ayle arada küslük var...?

• öncelikle aile*, kadın ölüm döşeğinde bu kadar büyük kin tutuyorsa vardır bir bildiği en azında kendi annemi düşündüğümde "allah korusunda"

• neyse...

• annen ömür boyu ve hatta ölümden sonra bile annen

ama sevgilin belki evlendikten sonra seni boşayacak.

0|0
    0|0
  • anneden dahab kıymetli neolabirki sevgili bulunur amaasla anne bulamassın

0|0
    0|0
  • annelerin hakkı hiç bir zaman ödenmez bırakırdım sevgilimi üzülerek;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anneni 2 gün aramasan evladıma bir şey mi oldu diye endişelenir.Elin adamını bir gün aramasan, kiminle ne halt yiyor da aramıyor der.

Annemi seçtim geç de olsa.iyi de yapmışım.

1|0
    0|0
  • evlenemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...