Sizce haksız mıyım soruma yanıt verir misiniz ! MEB öğretmen açığını açıklamış tam bir rezalet?

ben atanamayan bir öğretmenim amacım kızlar soruyorda bulunan fizik kimya biyoloji tarih coğrafya bölümünde okuyan 1 2 3 sınıftaki arkadaşları uyarmakk yol yakınken başka bir bölüme geçin ya da açıköğretimden falan 2 yıllık dandik bir bölüm okuyup atanın bu ülkede fen edebiyat fakültesi mezunu olmak ve atanmak gerçekten çok zor emekleriniz zayi olmadan yol yakınken dönünn ! ben senelerdir bunun acısı çektim sizce haksızmıyım bu ülkenin imam hatip ilahiyat mezunlarına ihtiyacı war bize değil bence böle sizce

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bi anlamda haklısın...eskiden başarılı olan atanıyordu sınavlarda şimdi çok ama çok başarılı olan anca atanabiliyor...benim durum da benzer...ben iki yıllık mezunuyum okul bitti bir baktım etrafa lan ben ne yapacağım şimdi? Dedim kendi kendime bittim ben ne bir iş var ne de herhangi birşey en iyisi astsubaylık ya da polislik dedim...böyle kurtarabildim kendimi ben

0|0
    0|0
    • bu ülkede kimse kimseye ne kadar kitap okudun aaaa ne güzel ispat yapabiliyosun demiyor :):) artık yolda bir ayrım yapılacak kpss den 70 i geçmediysen şu yoldan gitt die:P::P

• ben kpss den 88 almış atanamamış :):) zavallıyım ya :):)

• bizim bir tanıdıkta 90 la atanamadı dediğin bölümlerden biriydi.

Erkekler Ne Diyor 4

• walla kardeşim çok doğru söylediğin bende fizik seviyordum ama okumadım şuan tıbbı bitirmeme 2 yıl kaldı inşallah biter..

0|0
    0|0
  • evet haklısın..fizik kimya biyoloji mezununa iş yok..ama işte zamanında daha çok çalışıp daha geçerli bir bölüm okumak lazım..gerçi ailelerden ve çevreden kaçıp kurtulmak amaçlı gidiliyor bu bölümlere ama üzücü tabi..

0|0
    0|0
    • evet neden ve sebebler farklı ... olabilir ben yolun yakınında olan kardeşlere sesleniyorum yol yakınken dönsünler ... :):) ilahiyat falan okusunlar:)

• ben 88 alıp atanamadım :):) benim takıldığım nokta çokkkkk...

• dur yarana iyice basayım ozaman..

"hmm zengin bir koca bul o sana işte ayarlar aşta" uahuahauh

• fen edebiyat mezunlarının öğretmen olma gibi bir imkanı olması zaten tamamen saçmalık, fen edebiyat bölümü bilimsel olarak çalışır laboratuarlarda araştırma yapar denklemlere boğulurlar, yurtdışında önemli bölümler fen edebiyattadır bunlar el üzerinde tutulur ama güzel ülkemde böle değil millet öğretmen olucam diye fen edebiyata gidiyor...

0|0
    0|0
    • ewet ama araştırma yapılacak ne okul var ne laboratuvar :):)aslında ülkede başlı başına komple hatalar war o kadar üniversite mezunu açıktayken lise mezunu memur alımı yapılıyo bu da bana çok garip geliyo:):)

• meydanlara inmek değil amaç madem ataması yok alım yok o bölümdekiler başka bölüme geçsinler ömürlerini yemesinlerr yazık günah onca eziyete :) tabi sonra diğer bölümlerde yığılma olurr o da ayrı bir tezat:D

• haklısın millete bir yol gösteren lazım kafalarına göre bölümlere doluşuyorlar mezun oluncada iş yok aş yok para yok diye ağlıyorlar...önlemi önceden almak lazım

• Doğru, haklsıın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seçtiğiniz fakültenin amacını arastırmanız lazım en basta fen edebiyat fakültesi mezunları neden öğretmen olsunlar?Onlar öğretmen olacaksa eğitim fakülteleri ne için var.Hak yemeyelim lütfen...

0|0
    0|0
  • haklısın...

0|0
    0|0
  • bir çok arkadaşım puanları tuttuğu halde sınıf öğretmenliği ve anaokul öğretmenliğini yazmayıp daha havalı görünecek diye biyoloji,kimya,fizik yazdı şimdi boş boş bekliyorlar.öğretmenlik okumayıp bölüm okursan baştan kaybettiğini bilmelisin,birazda kendi hataları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...