Siz olsanız ne düşünürsünüz ...

sevgilinizle farklı şehirlerdesiniz ve ilk buluşmanızda yüzünüzden tutunda kıyafetlerinize kadar aşağıladı ama kendi gözünün biri şaşı sevgilinizin sizde (yakışıklı,güzelsiniz ) aslında ama siz onu hiç aşağılamadınız herneyse soğuk falan davrandı size ayrıldınız barıştınız sıra geliyor ikinci buluşmaya ve diyoki senin yanında kendimi eksik hissettim aslında çok tatlısın at gibisin güzelsin diyor sürekli dudaklarınızdan gözlerinizin çok güzel oldugundan bahsetme sebebi nedir amacını anlıyamadımda..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• komplekse girmiş dengesiz bir ayrıl gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Komplekslerinin gücü daha ilk görüşmede masaya dökülecek kadar fazla ise , ikinci görüşmede karşına çıkan, sadece sosyal role bürünmüş bir KARAKTER dir .

Seni zarifleştirdiğini düşünerek yapacağın her basit hareket ( ruj sürme saç boyama kestirme kısa giyme vs vs ) bu kompleksleri anında ve tekrar tekrar ortaya çıkaracaktır ve ortalık hakim olma kurtulma savaşlarına dönecektir.

Amacı kendisi de bilmiyor ki ? içinden geleni durduramıyor o kadar ...

0|0
    0|0
    • gerçekten böyle düşündüğü içinmi yoksa kendini eksik hissetttiği içinmi böyle yapıyor

• Bunlar düşünce değil, kendini sana uygunluk terazisine koydu bir an ve kendisi hafif kalınca ( kendi kafasında ) seni budayarak eşitlemeye çalıştı, bunun adı kompleks ve geçici olmaz çok zor üstesinden gelinebilen bri duygudur ve olmadık yerde yine terazi çalışır ve kompleks su yüzüne çıkar. Dikkat edersen sadece davranınşı tercüme ediyorum kal ya da ayrıl demiyorum.

• ekliyebiliirmiyim

• şöyle dıyeyım simdi kendını ezik göruo durumu eşitlemek ıcın senı eleştırıyor sonra kaybetmemek adına duygunu oksuyor.ondan sana hayır gelmez emın ol

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ezik olduğu için sağı solu belli olmayan tehlikeli biri.

0|0
    0|0
  • Kompleks.

0|0
    0|0
Yükleniyor...