Kapat

Spor ve Sağlik?

1-2 kilo fazlalığım var. Ağırlık çalışıyorum 18 yaşinda bir kizim. Yediklerimi kismiyorum. Ama haftanin 5 gunu 1 saatlik agirlik amtremani yapiyorum. Bu sekilde kilo verir miyim veya sıkılaşir miyim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Başarılar dilerim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir iki kilo fazlaligi kafasina takan insanlara saglam kafa atmak istiyorum

0|0
    0|0
    • E o gobek nasi gitcek baska

• Dedigin gibi bir iki kiloysa oyle belli bariz gobegin yoktur gobis diyelim biz ona alinmasin. Ama he diyosan ki benim baklavam olsun beden takintim var mankenlere ozeniyorum spor salonlarinda burnun surtecek

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• hftda 5 gün cok azaltmlsn 1-2 basit bir kilo için ağır antrmnlrdn falan saknmlsn vücudunu fazla yormk cok sakıncalı bir durumm

0|0
    0|0
    • Boyum 1.62 kilom 54 su an ben incelmek ve fit gorunmek istiyorum

• sguat yapablrsn birz koşablrsn yedklrni yapmak için göbek vs falan varsa mide yani mekik çalşblrsn dostm

• 1 gün antrenman 1 gün kardiyo yap antrenman programını gruplandır öyle çalış.. kaslar hacmi daraltır yağları yakar ama ağırlıkta fazla değişim olmayabilir. antrenman sadece %30, kalanı beslenmedir. başarılar

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapman lazım.

0|0
    0|0
  • 1-2 kilon fazlan varsa normal cardio ile de hallederdin neden ağirliğa yüklendin anlamsiz

0|0
    0|0
    • Ben sıkılaşmak istiyorum o yüzden

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...