Barnebau'da galatasaray real madrid karşısında oyunu domine edebilirmi ?

barnebau'da galatasaray real madrid karşısında oyunu domine edebilirmi ? sneijder hamit selçuk melo ile bence oyunu domine edecektir siz ne düşünüyosunuz peki ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Edemez

0|2
    0|0
    • sebeb ? manuyla oldf trafordda kafa kafaya oynadık ?

• hiçmi atak yapamaz gs diyosun ?

• öyle bişey demiyorum elbette zaten saçma olur öyle bişey demek atak yapabilir hatta golü de bulabilir barnabeu'da futbol bu ama senin düşündüğün gibi oyunu domine edemez oyunun kontrolü real madrid'de olur ve real madrid maç içinde daha çok gol pozisyonuna giren taraf olur diyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen renktaş hemde 7-0

0|0
    0|1
  • dileğimz gs alsın

0|0
    0|0
  • sır gibi maç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• soruna kurban :)

0|1
    0|0
  • galatasaray bie gol atmanın hesabını yapmalı ya da berabere maçı bitirmeye çalışmalı .amaçlarıda bu olacak bence .kendi sahasında işi bitirmek daha iyi olacaktır .kendi seyircisi önünde başarılı olacağını düşünüyorum .fenerbahçeliyim galatasaraya başarılar dilerim .

0|0
    0|0
    • kafa kafaya oynayamazmıyız ?

• maç tahminime göre ya 1.1 biter ya da 1.0 real alır gibi geliyor .

• keşke öyle olsa inş :DDD.

• bu maçta kesin birşey söylemek yanlış olur. Bence çok farklı bir maç olacak kimsenin beklemediği bir maç... Unutmayın arkadaşlar biz Türk'üz çok pis gaza geliriz :D Orada gollü bir beraberlik almak güzel olur ama galibiyet çok zor. Mağlubiyet alırız büyük ihtimalle ama orta ihtimalle beraberlik :D

0|0
    0|0
  • Xavi alonso,modric varken zor be birader.

0|0
    0|0
    • nedenmiş ?

• Ya bu real birader ibb değil :D elenip gelceniz bir eleninde kurtulak şu galatasaray realden daha iyi muhabbetinden.

• edemez ama gününde olursa kafa kafaya oynar örneğin şampiyonlar ligindeki ilk maçımız olan Manchester United maçı gibi

0|0
    0|1
    • işte bende onu diyorum kafa kafaya oynarız diyorum madrid çünkü ezen bir takım değil bayern münih barcelona olsaydı kesin ezerler bizi derdim..

• bayern ve barca zaten final devlerin kapışması olacak bayern utanmadan 9 gol attı dün :) Allahtan onlardan biri gelmedi milanda barca yı yendiğine bin pişman oldu sonraki maçta :) neyse ama malaga ya da dortmund gelseydi fena olmazdı yinede bunada Şükür :)

• aynen bayernle barca gelseydi harbiden oyuncularımızın inanılmaz moralini bozarlardı allahtan gelmediler.

• Buna inanıyomusunz gerçekten ? Madrid size fark atacak kabullenin artık şunu. Mesut - Di maria - Ronaldo - Benzema varken fark yememeniz imkansızz.

0|0
    0|1
    • madrid öyle fark atacak takım değil barcelona ya da bayern münih olsaydı korkardım ama real madridden korkmuyorum kafa kafaya oynayacagımızı düşünüyorum elensek bile.

• real izin verdiği taktirde oynar diyosun ?

• Evet bana göre öyle yani

• Edemez, Madrid eder.

0|1
    0|1
    • neden peki ? ayrıca real madrid bayern münih ya da barcelona gibi rakibi ezen bir takım değil ondan sordum bu soruyu yani.

• 4 tane atarlar ama ezmezler..

• 4 tane atıyolar ezmiyolar :DDD.

• çok karışık bir maç olacak

0|0
    0|0
  • ımkansıza yakın ama ımkansız degıl

0|0
    0|0
    • neden ?

• real bizi küçük görüyor oda var.

• oyle bır hataya duseceklerını sanmam her yonden orayı bızden cok cok ıyı tanıyan ve bılen adamlar rakıp kucumsemenın acısınıda cok kez tatmıslardır onceden ve ders almıslardır

• Deplasman da madrid'i domine etmekten bahsediyorsun beraberlik bile değil yani xd :(

0|0
    0|0
    • evet bayern münih ya da barcelona değil real madrid..

• realin taktiği genelde rakibi üzerine çeker iyi oynadıgını sanırsın bir bakmışsın 3-0 adamlar dünyanın en iyi kontraatak takımı.

• herşey olur o maçta

0|0
    0|0
  • yenilse bile bir gol atmamız çok önemli.. izleyip göreceğiz

0|0
    0|0
  • alay mı ediyorsun ya. karşında ibb yok.

0|0
    0|0
    • real madrid barcelona ya da bayern münih kadar korkulucak takımmı ?

• rooney ve ferdinand yoktu sadece tam kadrolardı.

• o gün gelsin görürüz. galatasaray yarı finale tek bir yolla çıkabilir, rakip kırmızı kart yiyecek.

Yükleniyor...