Kendinizden yaşça küçük biri ile beraber olur musunuz? olursanız yaş sınırınız nedir?

Kendinizden yaşça küçük biri ile beraber olurmusunuz? olursanız yaş sınırınız nedir?

Güncellemeler:
Aşık olduktan sonra Yaş boy Kilo saçma sapan önemsiz bir rakamdan ibarettir diye düşünüyorum

0|0
16|24

En İyi Kız Görüşü

• Benim yaşlara on yargım yok ama oturupta 18 yasındaki bir insanla beraber olamam.Çekimim veya onu güzel yakışıklı bulabilirim ama aramızda ciddi bir şey olamaz.Ben genç erkeklerin olgun kadınlara özellikle son 5 senedir artış olduğunu görüyorum.Erkekler belirli yaşlarda misal 18-30 yaş arası olgun kadınlardan hoşlanıyor ama 30 sınırını geçince kendileri yaşlamaya başlayınca hep kendinden küçük kızlara yöneldiğini görüyorum.Benim kafa yapımla benden genç biriyle anlaşabiliyorsam seviyorsam tabiki beraber olabilirim.Böyle sınırlı düşüncelerim yok.Aşk yaş, din, ırk cinsiyet tanımaz.Hayırlısı

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim en iyi cevap için ve umarım beynimze koyduğumuz sınırları aşarsak şu kısacık hayatta başkaların dedikleriyle bize kurmuş oldukları toplumsal ön yargıları aşabilirsek belki anlık olsa bile mutluluğu sevdiğimiz kişilerle tutabiliriz.

Kızlar Ne Diyor 15

• evet şuan kendimden 1 yaş küçük birinden hoşlanıyorum ama bir şey olmayacak gibi. yaşa takılmam küçük olablir ama çok büyük olmamalı

0|0
    0|0
  • Olmam.

1|0
    0|0
  • Olmazdım ilgimi çekmezdi yani.

1|0
    0|0
  • Benden buyuk olmazsa ve ben kompleks yapmayacaksam yas hic sorun degil :)

0|0
    0|0
  • tarzım değil. ki dengimle bile yapamazken

1|0
    0|0
  • 1-2 yaş olabilir ama daha küçüğü olmaz..

0|1
    0|0
  • Erkekler için ne sorun olacak ama kız için ne bileyim.. Erkek büyük olmalı, kadından daha olgun, daha güçlü olmalı..

1|0
    0|0
  • Benden küçük olmaz da büyük olmasını o kadar sorun yapmam karakteri tavri önemli

0|0
    0|0
  • yanıma yakışıyorsa en fazla 2 yaş. tavırlarına da bağlı. ergen ergen davranırsa cekemem

1|0
    0|0
  • 1 yaş olabilir

0|1
    0|0
  • Olmam...

1|0
    0|0
  • hiç bir şekilde olmam dunyada erkek kalmasın gene olmam bu kadar kesin yani

0|0
    0|3
    • Allah inşallah başına öyle birini verirki Kücügüne aşık olursun :D hem 1-2 yas sorun okadar sorun olmuyor genelde büyük konusma

En iyicevaba bak hanfendi . Aşık olunca Kilo boy yaş sadece birer rakamdan ibaret bence

• arkadaşım soru sormussun cevabını veriyoruz saygı duy olurmu duymuyosan soruyu sorma hayret bişey ya kalkmış burda bana akıl veriyo

• aaaa Şaka yaptık bişe demiyoruz be Hem mutlu aşkı bul diye dua ediorm hem yaranamıyorum

• Bi kac yas sorun olmaz sanirim.

0|1
    1|0
  • bir kız olarak en fazla 2 yaş küçük olabilir ama erkek olsaydım 10 u bulurdu :D

0|0
    0|0
  • eger tek gecelikse olurum :) zevkli de olıur zaten

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Olabilirim 19-20 li yaşlardan itibaren olablir tabi saçma span davranışları konuşmalrı türlü huyları olmıyan aklı başınfda ne istediğini bile oturup sohbet edilebilir sağlıklı bir kişi olduktan sonra olur neden olmasın ,Ben 15-16 yaşımdayken 36 yaşıda normal sağlıklı hatta karizma bir kadın ile birlikte olmuşrtum.ben neden kendim küçük bir bayan ile olmayim.Yaşım 41

0|0
    0|0
  • Bir insanı yaşına kilosuna göre sevmiyorsunuz ki, başka şeyler etkili oluyor. Ortak noktalar çoğaldıkça yaş aralığı kapanır. Aslolan iki kişinin frekansının yakın olması, yaşının değil. Herkesin hayat tecrübesi farklı, bir 18 bir 25'ten olgun olabilir. Şu yaşta olmalı diye kural koymak anlamsız, akışına bırakılmalı bu tür şeyler

1|0
    0|0
  • Aynı şekilde düşünüyorum, reşit olduktan sonra bence sorun olmaz. Benden büyükte olabilir gönül bu.

0|0
    0|0
  • kendimden 3-2 ve 5 yaş büyük kadınlarla en kısası 1 yıl süren ilişkilerim oldu. sıkıntı yaratan bir durum olmadı hiçbirinde yaş.

0|0
    0|0
  • 18 yaşından büyükse hiçbir sorun yok

1|0
    0|0
  • 5 6 maksimum

0|0
    0|0
  • güncellemeni ne güzel yapmışsın bak aynen öyle :)

1|0
    0|0
  • Şimdi burada kalkıp desem ki sevgilim 19 yaşında, Ali Ağaoğlu yapınca bişi yok ben yapınca aooooww

0|0
    0|0
  • benden en fazla 5 yaş küçük olabilir ben 25 isem kız 20 felan

1|0
    0|0
  • Olmamaya calisirimm.. olgunlari sewer, sayar, bagrima basarim..

1|0
    0|0
  • Olurum. En fazla 30 yaş büyük olsun benden. 55 ve yukarısı bayanlardan hoşlanmıyorum :D

0|0
    1|0
  • 5e kadardır bence de. ama aşık olunca ona tapınca bütün genellemeler yalan olur...

1|0
    0|0
  • Kendimden büyük bayanla olamam ben küçük olmalı sınır ise en fazla 4 yaş küçük olabilir 5 olmaz :)

1|0
    0|0
  • bır kaç yaş kuçuk olabılır buyukte olabır gerçekten aşık olursa ama 2-3 en fazla belkı :))

1|0
    0|0
  • benim yaşımın yarısının 7 fazlası

1|0
    0|0
  • bende yaş sorunu yok asla

0|0
    0|0
  • 20 yaşın üstü

farketmez aklı yerindedir:)

0|0
    0|0
  • 1 2 aşağı 1 2 yukarı olsun

0|0
    0|0
  • 6yaş maximum oda;)

0|0
    0|0
  • Max : 4-5

0|0
    0|0
  • ewet olurum 1 2 yaş küçük olursa daha küçük olursa o başkabi beraberlik oluyor

0|0
    0|0
  • Büyüklede olurum ufaklada

0|0
    2|1
  • her yaşla görüşürüm

0|0
    0|0
  • farketmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...