İddaa Oynayacaklar..Tuttuğunuz maçlar :) ?

Dünkü programdaki sistem başarım sonrası :) Kazandığım tüm parayı bugünkü programa yatırıp yeni haftaya bol paralı girmek gibi bir hayalim var :)) Bugüne tuttuğunuz maçlar var mı? :))

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kavala üst basket yunan ligi trabzonspor üst ajax 3.5 üst fürth üst wolfsburg üst 100 misli kuran carpsın tek trabzondan 1 golden yattı milyarlar .Trabzonu günahım kadar sevmem antalyada hiç bastırmadı niyeki trabzon küme düşecek nerdeyse antalyada 7. rahat ne ileri gidebilir daha fazla ah türk futbolu ah

0|1
    0|0
    • Prensip olarak bizim lige oynamıyorum, Bana göre Süper Lig,İtalya Ligi,Yunan Ligi karekteri olmayan ligler sanada tavsiyem bu liglerden uzak dur..Üzüldüm gerçekten..Pazartesi günü oynanacak Chelsea-Manu maçından da uzak durmanı tavsiye ederim

• Aynen başkan oradan alak bişeler.Baban ölüyo trabzona oyna deseler oynarsam şerefsizim trabzon şehrinden insanlarından takımından nefret edıyom bu kadar acizlik olamaz.

• Katılıyorum...Çok içime sinen birşeyler çıkarırsam buraya atarım..İyi Geceler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Lyon1

Elazığ üst

Fener1

0|0
    0|0
  • 15 kupon tutturdum.Bunların arasında en fazla para kazandıranı 7.331 liraydı.

0|0
    0|0
  • Tamam yatar artık o iddaa :D

0|0
    0|0
  • dün bende 87 tl aldım galiba iddaa zarar etti :))

0|0
    0|0
    • O yüzden bugün maçlar ters gidecek demektir..100 Lira aldım..8-10 oranlı bir kupon yapıp tamamını basacam :))

Yükleniyor...