Acil yardım edin... çok üzüluyom ne yapmalıyım?

21 yaşındaki oğlum 179 boyunda 80 kilo ağırlığında acaba hangi spora yönlendireyim yüzme ve okçuluk geçmişi var
Şu anda boş boş beni bunaltıyor sürekli karamsar ünüvesite dınavlarına girdi ikinciyede girecek ders çalışmıyor bir ise girmiyor
Depresyon ilacı kullaniyor

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• "NARZAN (Agresif yorumların fenomeni) diyor ki"— Benden yaşça büyüksün. O yüzden agresif cevap vermicem :) Ablacım, bak şimdi, spor diyon da, bir yandan da meslek diyon. Spor güzel bir aktivite. Ammaa meslek, hayat kurtaran bir aktivite. Bence öncelikle nelerden hoşlandığını tespit etmeniz gerek. Açtığınız başlığa nazaran sanırım nelere ilgi duyduğunu önemsememişsiniz. İlgi duyduğu şeylere yönlendirmek, hatta ilgi duyduğu şeyleri birlikte yapmak, ya da anladığı-bilgi sahibi olduğu konularda ondan yardım istemek... Bunlar onu meşgul edecek, aynı zamanda kendine güvenini getirecektir. Bir de ona güvendiğinizi açıkca belli etmeniz gerek. Sen yaparsın, sen edersin tarzı konuşmalar... Böylelikle yalnız olmadığını anlayacaktır. Şu an elinden bir iş gelmeyen, çalışmayan, beceriksiz birisi olduğunu düşünüyor olabilir. Sanırım depresyonu bundan kaynaklanıyor. Spor konusuna gelince; eğer zaman olarak fırsat kalırsa spora gitsin, ama tavsiyem savunma sporları olmasın. Depresyon ve agresiflik olumsuz bir etki yaratabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tenis etkili olacaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kick box olabillir

0|0
    0|0
  • Hangi amaçla, hangi spora yönlendireyim diye soruyorsunuz?
    Bunu belirtirseniz yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • İstikbalini kurtarsın sağlıklı olsun beyin ve vücut olarak hayatında spor olsun para kazansın
      Başka ne olabilirki

• Teşekkürler

• Rica ederim
      Fitness iyi bir ilaçtır
      Hem vücuda, hemde beyne..

• Ablacım bir hobi edindim hoşlana bileceği bişi mesela vücut geliştirme olabilir

0|0
    0|0
    • 6 ay önce gitti 2 ay kadar bıraktı onada gitmiyor

• çırak olarak bir yere ver

0|0
    0|0
  • Futbola yeteneği varsa başarılı olabilir.

0|0
    0|0
  • Dövüş sporları 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...