Neden böyle bişey yapmış olabilir? Siz olsanız ne düşünürdünüz?

Yaklaşık 5 aylık bir ilişkim var. Kız arkadaşımın gmail ve hotmail şifrelerini öğrendim ama o farkında değil. 4gün önce eski sevgilisinin adını googledan aratmış ve çıkan ilk twitter hesabına girmiş. (Gmail in geçmişi görüntüle kısmından gördüm bunları) Eski sevgilisi olduğunu da maillerine gelen facebook mesajlarından anladım. Sorun şu ki; mükemmel denilebilcek bir ilişki varken neden durduk yere onun profiline bakma isteği duymuş olabilir? Bu konuyu ona açsam mı ya da nasıl açsam? Sizin aklınıza ilk ne geliyo? Teşekkürler şimdiden arkadaşlar.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle merhaba. benimde çok güzel bir ilşkim var ve bende onu çok seviyorum. ama bikaç kez benimde bkmışlığım var ama bu hiç bişeye etken değil gerçekten eger mutluysanız öylesne bakmıştır yani. evet şahsen benim sevgilim bunu yapsa üzülürüm ama kendimi düşündüğümde bişey hissetmiyosun çünki düzgün mutlu bir ilişkim var ve herşeyden çok seviyorum onu bakmıştır öylesine yani ama eminsen seni sevdiğinden gerçekten hiç bişey hissetmemiştir bakmıştır işte öyle görmemiştir ;)

0|0
    0|0
    • Merhaba:) gerçekten mutluyuz bunu her fırsatta yineliyo belli de ediyo gerçek biçimde. Onu unutturduğumu düşünmeye başlamışken bunu yapması biraz garip geldi sadece teşekkürler halimden anlayan birini bulmak güzel:)

• kızamaz aslında. yanımda ablasına söylerken ben duydum. aklımda tutamam sandı 8-10 haneli sayıyı direkt söyledi:) o yüzden farkında değil öğrense de bişey diyemez bence.

• dememelide zaten buna zaten aslında burdan anlarsın geçen ben senn gmailene girdim de gördümde ya da bence bişey deme bence ya sürekli bunu görürsen de çünki biz kızlar yaparız arada bakarız ama kötü bir amaçla değil gerçekten..

Kızlar Ne Diyor 3

• Nefretle anılacak ex olma yolunda ilk adım.

0|0
    0|0
  • ilişkiniz iyiyse öylesine ne hallerde diye bakmıstır.

0|0
    0|0
    • İlişkimiz çok iyi bana değer verdiğini biliyorum eminim bundan ama bunu yapması şaşırttı beni. Umarım dediğin gibidir

• biraz saçma değil mi yahu:) bırakın eski eskide kalsın yani olmuş bitmiş :)

• bak şimdi ayrılırken canını yakmıssa

veşu anmutlu bir ilişkisi var ise bide o mutsuzsa keyfimizden gecilmez :))

• ben senin yerinde olsam şöyle düşünürdüm..demekki beni sevmiyor sevse onu düşünmez hayatından çıkartır onunla ilgilenmez..aranız fazla iyi değimi?mail konusuna gelincede neden insanın özel şeyine bakıyosun ayıp değilmi?empati kur biraz lütfen..

0|0
    0|0
    • Elimde böyle bir koz varken bunu yaparım, biliyorum yanlış olduğunu ama mecburum. Tanımak gerekiyo iyice.

Beni sevdiği kısma gelince, gerçekten seviyo beni aramız oldukca iyi. Bunun farkındayım. Kafamı karıştıran kısım da bu işte tam olarak. Anlaşılır biçimde seviyoken bunu yapması:/

• hhaha aynen..mesela eski erkek arkadaşını özlüyomusun gibisine sorular sor..onunlamı mutlusun benimlemi de mesela..

• olabilir galiba bir şekilde oraya getircem konuyu mecburen. teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 2

• açma boşver..onunlada ilerleyen dönemde ayrılırsın zaten..şimdilik takıl ama sende yerini yap bir yandan..

1|0
    0|0
    • Yerimi yapayım da dostum insan bunu görünce içinden pek de gelmiyo gibi sanki bişey yapmak. Aklından çıkmıyo ki insanın

• öyle galiba onu gördüğümde aklıma bu gelicek hep. düzgün bir biçimde açmam gerek konuyu biterse de öyle bitsin

• hee bitir bitir..işine bak..

• Bende yapmak istiyorum, g-mail den nasıl yapıyoruz geçmişi örüntülemeyi? anlatırsan sevinirim?

0|0
    0|0
    • şifresini falan biliyo musun dostum? eğer biliyosan kolay

• yok da, kendi açtığım g-mail i kullandırttırırsam öyle bir derdim kalmaz :P

Yükleniyor...