Ünal Aysal'ın yaptıkları sizce ne kadar doğru ve geri gelmeli mi?

Yaptığı transferler:İzet Hajrovic, Guillermo Burdisso, Salih Dursun, Umut Gündoğan, Veysel Sarı, Lucas Ontivero, Emmanuel Eboue, Engin Baytar, Gökhan Zan, Hamit, Snejder, Bruma, Muslera, Burak, Olcan, Selçuk yaz yaz bitmiyor ve şimdide geri gelmiyorum diyor onun hani çok zengindi bukadar transferi neden cebinden yapmadı daha da teknikdirektörler var siz ne düşünüyorsunuz Gsnin şuanki durumu Ünal Aysal'ın çilek transferleri mi.

Güncellemeler:
Sen ne diyorsun @wes10

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Gelmemeli kesinlikle!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adamın suçu da var ama tüm suç kendisinde de değil, o kadro Şampiyonlar Ligi'nde iş yaptı, belli başarılar elde etti ve belli bir prestij getirdi.

Asıl sorun kazanılan paranın kötü yönetilmesiydi. 2013'de Galatasaray çok iyi bir ivme yakalamıştı ve muazzam kadrosu vardı.

Bence sorun transferlerden çok, yıllık ücretler. Abartılı maaşlar, Burak Yılmaz, Selçuk İnan gibi oyunculara saçılan paralar.

Beşiktaş Galataray'ın Olcan Adın'ı oynattığı paraya Gökhan Töre'yi, Quaresma'yı falan oynatıyor.

0|0
    0|0
    • Drogba geldi de ne yaptı aldığı parayı çıkarttı mı.

• İşte Gsde 3 yılda Ronaldoyu alıcak parayı harcamış zaten. İşin ilginci bu.

• O paraları kazandı Galatasaray, başta da dedim, ilk yaptığı transfer atılımı falan sorun değildi aslında, sonradan kurumsal olamadığı için parayı saçtı Galatasaray.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• O kadar boş yere para harcadı ki , aldığı kupalar kulübün geleceğini satmasını gölgeleyemedi. En az 3 senesini yedi gs nın

0|0
    0|0
  • Mancini döneminde devre arasında yapılan o fiyasko transferler ve onlardan elde edilen zararlar bizi Uefanın denetimine soktu.
    Ama Ünal Aysal gelmeden önce Avrupada uyuyan bir aslan vardı ve onun sayesinde o aslan uyandı ve kükredi. Ayrıca Türkiyede son 7 yılın en büyük transferi olan Sneijderi 28 yaşında getirdi
    Aysal gelmeden önce bu takım Real Madridi yenecek golleride Drogba , Sneijder ve Premier Ligin en iyi sağ beklerinden Eboue atacak deselerdi ben dahi kimse inanmazdı

0|0
    0|0
    • Hmm ama Avrupaya gidemiyorsunuz haberiniz olsun ve bu hafta bizden enaz 6 yiyorsunuz.

• Ts maçlarını nasıl yendiniz o maçlardan 6 puan çıkar geçen hafta penaltı neydi penaltımıydı sen bir maç sayarsın ben 15 maç bu lig içinde geçen yıl da söyliyeyim Sivas kalecisi Korcan top geçerken elini çekdi hakem Gs gol atarken ayağıyla topa vurur gibi neden yaptım ben 5 yıl hakemlik hyaptım futbolu iyi bilirim de keşke sende biraz bilseydin.

• Geçen yıl kupa alımın da Fener ağlama diyenler bu yıl hakemlere ağlıyarak maç kazanıyorlar unutma bunu.

• Bu oyuncuların hepsi alınırken taraftar seviniyordu. Siz dua edin de pastanın çileğini almadı.

0|0
    0|0
  • özellikle aysal rezili ve yalakası tulun pisliği...

0|0
    0|0
  • hepsinin a. k

0|0
    0|0
Yükleniyor...