Futboldan anlamayıp yorum yapanlar?

Ya ben futboldan anlamayan kız/erkek olsun cidden nefret ediyorum 😪 Anlamıyorsun yorum yapıyorsun rezil oluyorsun 🙅 Bir de kızların şu ofsayt meselesinden ben bıktım yemin ederim, anlamıyorsan bırak öğrenme ne uğraştırıyorsun milleti 😐 Bu arada bunu paylaşmışken soruyum BEŞİKTAŞ-Antalyaspor maçıne olur sizce 😇Futboldan anlamayıp yorum yapanlar?

• BEŞİKTAŞ farkla alır.
    62% (5)67% (6)65% (11)Oy Ver
  • Antalyaspor alır.
    12% (1)11% (1)12% (2)Oy Ver
  • Berabere biter.
    0% (0)11% (1)6% (1)Oy Ver
  • bacım ÇOCUĞU HÜSEYİN GÖÇEK MAÇI KATLEDER.
    26% (2)11% (1)17% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hay ağzına sağlık , Beşiktaştan handikap bekliyorum su kara günlerde yüzümüzü güldürür inşallah , hüseyin her zamanki gibi skora etki etmek isteyecektir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Puan kaybına tahammül yok. Beşiktaş kayıpsız geçip derbiyi rahat izleyip arenadan gelen güzel haberleri bekliyecek. 1/1..

1|0
    0|0
  • Beşiktaş 3-1 Antalyaspor

1|0
    0|0
  • Görev adamı göçek oyuna etki etmezse kartalım basar 3-0

2 Gomez 1 tosun paşa

1|0
    0|0
  • Beraberlik maçı bu futboldan anlıyormusun diye sorcaksan 5 yıl hakemlik yaptım.

1|0
    0|0
  • beşiktaş yenilir veya beraberlik diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın ama "Anlamıyorsan öğrenme bırak" diye bir şey yok. Herkes bilgiye açık olmalı ve öğrenmelidir kimse kendi kendine öğrenmiyor bir şeyleri. Ben bir bayan futbolcuyum bu işin içine girmeden önce ofsayt v. s kavramları bilmezdim şu an biliyorum ve bence isteyende öğrenebilir. Ama anlamayıp anlıyor gibi yapmak gerçekten salakça bir davranış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...