Drogba ve Buraki nasil buluyorsunuz?

Bence ikiside harika hele Burak Allahim nazarlardin saklasin onu ve Drogbaya soylenecek söz bile bulamiyorum o bir yaşayan efsane

Sızce Galatasaray forvette nekadar etkılı?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaw arkadaşlar burak yılmaz inanılmaz bir aşama kaydetmiştir drogba daha da pozitif hale getirdi oyununu burağın bu adam ts dede gol kralı oldu hatırlatmak gerekir insanlara daha kaliiteli oyuncularla birlikte drogba sneıjder selçuk gibi avrupa gol kralı olma yolunda ilerliyor

ve ben bir fenerbahçeli olmama rağmen katettiği mesafeye burak yılmaz ın saygı duyuyorum helal olsun adama dahada iyi olucak bence dün ronaldoyu geçme yolundasın soruna verdiği cevapta onun ne kadar doğru ilerlediğini gösteriyor yiğidi öldürcen hakkını yemicen arkadaş;)

bence türkiyede en iyi ikili;

1- drogba burak(avrupadada en iyi ikili olma yolunda ilerliyor)

2-sow webo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• burak hikaye milli takımda tam bir rezaletti. biz de uzun süreli kalabileceğini zannetmiyorum

0|1
    1|3
    • ya ben bu adamı gölcü diye takımdabile tutmam ama şansıyla atıyo ya ronaldoyla bile kıyaslamaya başladılar şimdi tek isteğim real e de atması kesin satarlar iyi paraya nasılsa 1 sene sonra bedavaya geri gelir

• Kral tek kelimeyle Burak. Dün ki maç da çok iyiydiler.

0|1
    0|1
  • Amin. Evet forvet sağlam

1|0
    0|0
  • bu kadar etkili olmasaydık gelemezdik bu noktalara çok akıllı transferler yaptık yapıyoruz.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum...

Çok iyi uyum sağladılar birbirlerine.. Daha iyi işler yapcaklar umarım..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Burak ve Drogba çok iyi uyum yakaladılar ve orta sahaya da çok iyi yardım ediyorlar. Ayrıca defansları çok fena yıpratıyorlar. Drogbanın oyun zekası mükemmel. Burak da kendisini bayğı geliştirdi. Drogba geldiğinedene beri burak daha iyi olmaya başladı sanki ... bu arada 4-4-2 sistemiyle çıkıyoruz ama saha içinde sanki 4--5-1 oynuyoruz drogba orta saha gibi oynuyor ayrıca defansı da yanında götürdüğü için ileride çok iyi alan açıyor ...

0|0
    0|0
  • tamam Burak Yılmaz işini kusursuz yapıyor tam bir gol makinesi kral ama Didier Drogba bu dünyadan olamaz koy kaleye yine takımın en iyisi olur tek başına oyunu domine ediyor yaşını başını almış ama sahanın her yerinde tekniğine diyecek laf yok zaten ikisi cuk diye oturdu bence

0|0
    0|0
  • Buragi bilmemde Drogba her dain is yapar..

1|0
    0|0
  • dede drogba.emek hırsızı burak

0|0
    0|2
  • Yanıma Drogbayı, arkamada Sneijderi versen bende gol kralı olurum.

0|1
    0|3
    • bu adam Drogba, Sneijder yokken avrupada 6 maçta 6 lig de de 13 golle gol kralıydı :D ayrıca geçen sezonunda go kralı arkadaş .

Yükleniyor...