382 Maçta Fenerbahçe (150) Galatasaray (126) Beraberlik (106) İstatistikler bu ne düşünüyorsunuz?

• En Büyük FENERBAHÇE
    56% (5)43% (9)47% (14)Oy Ver
  • En Büyük GALATASARAY
    44% (4)57% (12)53% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
382 Maçta
Fenerbahçe (150)
Galatasaray (126)
Beraberlik (106)

1|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Feneraşk <3

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hocam istatistikleri boşver bu sezon gs pek iyi değil hoca durumu burak'ın gidişi falan bunları göz önünde bulundurarak fener alır diyorum

0|1
    0|0
    • bu sene kötü gerçekten özellikle ekonomik olarak çok açıldı bunun biraz zaafiyetini yaşıyor bencede

• aynen öyle hocam çok haklısın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Fatih Terimin bir sözü vardı istatislikler mini etek gibidir, birçok şeyi gösterir ama asıl göstermesi gereken yeri göstermez diye.
    Derbiler önemlidir fakat bu derbiler Şampiyonluk kazanmak, kupa kazanmak için oynanılıyor bu doğrultuda baktığımız zaman Galatasarayın çok önde olduğu açıkça belli oluyor

0|1
    0|0
    • fatih terimin bu sözü kendisine mi ait bilmiyorum olayı fatih terimden çıkartalım talihsiz bir laf aslında çünkü rakamları okumayı bildin mi çıkaracağın anlamlar çoktur o rakamları anlamlı bir illiyet kurarrak okumayı bilmek lazım çünkü futbol bile istatistik üzerinde yürüyor artık sporcuların koşu antreman saha içi oyunları falan...

• En Büyük FENERBAHÇE

0|1
    0|0
  • İstatislikleri boşver :D

0|1
    0|0
    • neden :D

• İstatisliklere bakmadan dahil şampiyonun kim olduğu belli değilmi :D Fenerbahçe Aşk'tır :D

• o başka bir mevzu ben yine soru sınırları içinide kalıyım iki takımın rakebeti çevrevesinde kalıyım

• Wesley Sneijder diyorum

0|1
    0|0
    • maça damgasını vuracak diyorsun

• Bomba patlıyor ülke yanıyor sen derbi soruyorsun

0|0
    0|0
    • ülke kötü yönetiliyor olaylar olduktan sonra konuşmakta bir zekadır saygı duyarım ama sandığa gidereken bu aklı çalıştırmak lazım yorumun için sağol ama yeri burası değil bu konuda soru sormayı uygun gördüm, bu soruyu sorma zamanını ben tayin ederim düşüncesiz biri oldugum imasını üstüme kabul etmem yorum yapmak istersen bir diger soruma cevap yazabilirsin... www.kizlarsoruyor.com/.../q4827670-patlamalar-teror-olaylari-hayatinizin-akisini-etkiler-mi

• En Büyük GALATASARAY

0|1
    0|0
    • taraftarlık duygusundan çıkarasak ki böyle düşünmen çok doğal sevdiğin takımdır sonuçta bu istatistik rakibin olan takımın daha iyi oldugunu göstermez mi maç yapıyrsun ve üstünlük onda ve fark var işin açıkcası nasıl en iyi olabilirsin ki en azından rakibine göre bu konuda ne düşünürsün

• düşünecek bir şey yok kans

0|1
    0|0
    • neden rakamların anlatmak istedikler vardır aslında okumayı bilirsek eğer

Yükleniyor...