Vücudumdaki yağ oranını düşürmek için ne yapabilirim?

Çünkü yağ oranını düşürmeden yapılan sporun, sıkılaşmaya faydası olmuyor.
Ne yapabilirim?

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenmeden geçiyor, yağı yakmak için en temel şey yine yağ organik tereyag ve zeytinyağ tüket her gün ve tabi şeker tuz un bunlarla bulaşma

1|1
    0|0
    • Arkadaş söylemiş zaten, ekstradan yazmaya gerek yok. Düşük karbonhidratlı yüksek sağlıklı yağlar içeren bir beslenme düzenin olursa düşer. Sporu da bekletme. Kas miktarın ne kadar artarsa o kadar fazla enerji harcarsın uyurken bile. Onu yapmak ve korumak içinde daha fazla protein tüketmelisin. Öyle yani, çok mucizevi şeyler yapmana gerek yok.

• Evet, su da iç. O da çok önemli. Bu arada tabi düşük karbonhidratlı beslenmek hiç almamak da demek değil. Bu seferde ihtiyacı olan enerjiyi vücudun proteinlerden karşılamaya kalkacak. İş çok detaya kaçıyor ama spor yaptığın günler karbonhidrat almanda sorun yok, öncesinde ve sonrasında ama spor yapmadığın günler mümkün mertebe karbonhidrat alımını en aza indir. Daha da hızlı sonuç alırsın. Yağ yakmak için gece açlığı da önemli. Onu da ekleyim.

• @Ocrus günde 2.5 lt şu içiyorum 😄

En İyi Kız Görüşü

• yeşil çay yağ yakımını hızlandırıyor diye biliyorum. ekmeği kestin mi? ve şekerli şeyleri tüketme oranını azaltmalısın

1|0
    0|0
    • Ama ekmek yemeden doymuyorum ya 😄

• @rmntkman evet sadece 1 tane yemem yetiyor. Çabuk bitmesin diye böyle böyle yiyorum 😄

• Yani azim edersen kurtulursun yağlardan ben de çabalıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Yogun kardiyo öneririm, asil amacin tamamen yag yakmak ise, ve kas cok önemli degilse.. Yogun kardiyoyuda ama düsük zamanli yapmalisin örnek verecek olursam..

Mesala cok basit bir örnek olarak kardiyoya.. kosu yapmak verileblir

toplamda yapacagin kosu günlük 30 dakikayi gececek sekilde olsun.. Bunu ypaarken kalp atis hizinda 5 dakikada bir 140 in üzerine ciksin, böylece aralarda yogunlugu arttirarak vücudu soklamis olursun ve yag yakimini tetiklersin

2|0
    0|0
    • Kas da önemli tabi öte yandan kas kaybı olmamalı

• Squat belimi çok ağrıtıyor ya 😄

• bir yerden baslamak gerek :)

• beslenmene dikkat edeceksin. un yağ tuz ve şekeri kısacaksın iyice

1|0
    0|0
  • bol bol limon ye

1|0
    0|0
  • Eyer kardio fazla yaparsan vucudun sarkar agirlik calismalisin bol protein al internetdeki kizlar gibi vucut yap baska yolu bence yok vucudun sarkmasin !!!

1|0
    0|0
  • Bol sebze ye.

1|0
    0|0
  • çok zor ben sana söyliyim o sarkan yerler indirmen cok zor bir kere sunu unutma ki en son eriyecek olan yer en cok yaglanan yer senin vucudun icin sana destanlar yazdirmam gerek yag orani icin

1|0
    0|0
    • Yazalım ya gerekirse destan yazalım 😄

• su iceceksin b bol o kadar cok tuvalete gideceksin ki ulan diyeceksin ben zaten bu kadar gide gide yag yakmisim yok oyle sey gidecen koscan ziplican gobek asagi yukaro sallancak agriyi hissetceksin aksam 6 sonra yemek dagil meyve dahil hicbisey yeme simdilik yeterr. d

• düzenli beslen, kardiyo yap, uykuna dikkat et, bol su tüket ana başlıklar bunlar

1|0
    0|0
  • Yağ yakacak yiyecekler ye

1|0
    0|0
  • Kıçını kaldırıp yağsız yemelisin.

1|0
    0|0
  • günlük yarım saat koş

1|0
    0|0
  • Koşman kazım