Bana ofsayt'ı anlatabilicek biri varmi?

Hic anlayamamisimdir su ofsayti uygun bir dille anlayabilicegim sekilde anlatirmisiniz?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Ellerini yıkadın odana geçtin kremledin
    - Annen seslendi kızım bulaşıkları yıka budur ofsayt

1|1
    0|0
  • Sen ilerdeki arkadasina topu attigin anda arkadasin karsi takimin kalecisi ile karsi takimin oyuncusu arasinda ise ofsayt karsi takimin oyuncusu ile ayni cizgiyse degil ve kavgalar bu yuzden cizgide ya da degil kavgasi top ayagindan ciktigi anda gecerli

1|0
    0|0
    • Allahtan ofsaytin ne oldugunu biliyorum senin dediklerinden hic bisey anlamdm gercekten sen anladin mi ne dediğini😅

• Allahallah bence kabuk et artik ofsayti bn daha iyi anlattin tartışma konusu bile olamaz bu..

• @siyahmsi kızlara bakıcaksın canım :D sen soruma gel oraya yaz. çd

• Mesela kendi takımından biri defansın arkasına geçtiği sırada topu atarsin ya işte tam o
    Ya lanet olsun olması anlatamiyorum

2|0
    0|0
  • Kanka bak şimdi.

Fenerbahçeli futbolcunun galatasaray kalesine yakın olduğu zaman kaleye rakip oyuncudan daha yakın olmasi. Yani her zaman bir savunma oyuncusu arkanda olmadı lazım. Eğer rakip kaleciye daha yakın olursan ofsayt. Arada bir defans oyuncuşu olmak zorunda

2|0
    0|0
  • Pas atilirken Hucum yapan oyuncunun defans oyuncusundan kaleye daha yakin olmasina ofsayt denir

2|0
    0|0
  • Mario Gomez'i izle

0|0
    0|0
  • Hakemlik yaptım ama bir bayana anlatamam :)

1|0
    0|0
  • şöyle düşün;
    aynı kızdan hoşlanan iki erkekten kıza daha yakın olanın,
    kızla arasına ortak arkadaş koyup diğerini düşürdüğü durum...

0|0
    0|0
  • burak yılmazı izle anlarsın :D

1|0
    0|0
  • Ofsayt anlatılmaz görülür

0|0
    0|0
  • Uğraşamam 😂

0|0
    0|0
  • Ben hakemim çok basit

0|0
    0|0
  • Ofsayrı bırak Gol Olur.

0|0
    0|0
  • mesajda anlatırım

0|0
    0|0
  • karşı takımın defansının arkasında kalınca ofsayt oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaleye en yakın adamın önünde, karşı takımdan kimse yoksa ofsayt olur

3|0
    0|0
  • Biliyorum ama anlatamıyorum 😂

0|0
    0|0
  • Ya buragi bilmeyen türkiye deki futbolu nerden bilsin mızıkçılık yapma lutfenn

0|0
    0|0
  • Şimdi bir magazaya gidiyorsun. Erkek reyonundan bisi almaya calısırken rakibin olan erkegin bolumunde o esyayı alırsan ve onune gecersen arkandada baska biri olursa ofsayt. ya da bunun gibi bisudu emin diilim 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...