Bu gün bir olaya şahit oldum insan olduğuma utandım

arkadaşlar bu gün karşıdan karşıya geçiyordum ve martı otobüsün camına çarptı yalpalamaya başladı hemen almak için geçiyordum onu çünkü daha ölmemişti ama cenaze arabasını kullanan şahıs tabakeneye bir şey yetişirir gibi hızla geçti koluma çarptı ve kuşu ezdi sonra durmadı bile bu sizce hangi sınıftan bir yaratık ben koyamadım bir sıfata...

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Pis adam hem kuşa çarptı hem sana öylemi :(

0|2
    0|0
  • siz görevinizi yapmak için çabalamışsınız..bu tür şeyler insanın kanını donduruyor cidden...

0|1
    0|0
    • yapamadım kurtaramadım o kuşu:(

• ne güzel.umarım hep mutlu yaşarsınız dostlarınızla

• inşallah onlar benim bebişlerim

• çok üzüldüm belki ezen kişide anlamamıştır.

0|2
    0|0
    • ben yere düştüm bende ölüyordum az kalsın

adam sonra siayetci oldum o kuşa çarptım diye gitmiş bana çarptığını fark etmemiş karektersiz

• evet::( ama ben onu öyle görünce çok kötü oldum:(

• geçer hacı bak herif sana da çarpmış öküz çok bu memlekette iyi olarak sen kendini koru senin gibilerin sayısı azalıyor.

• malesef ; insanlık çok ilerledi, artık görünmüyo !

0|2
    0|0
  • sankı ambulans şoförü amk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Anladım ki ; Martı'nın vadesi dolmuş ne yapsanda martıyı alamayacakmışsın.Cenaze arabanin hızla geçmesinin ilk olarak belki bir acil bir hastasi vardır belki.( Cenaze almaya demiyorum ailesi bir yakınının ani bir rahatsızlığı sonucu hızlı gitmesi gerekiyor olabilir.)ikinci olaraksa Martıcığın vadesi dolduğundan o an onu almaman gerektiğinden kader diyelim.Suçu cezane arabasının soförünede bırakmamak lazım adam görmemişte olabilir martıyı geçtim sana niye çarpsın.Ve otobüsün camına carptığına göre soförun inip uygun bir yere taşıması gerekir.Tabi oda yolcu taşıdığından inmiyor olabilir o adamıda suçlamamak lazım.Yolcuların hangisine diyeceksin.Birisi çıksa yürü kardeşim acelem var adamın eli kolu bağlı.VE cenaze arabasi seni görmemiş martıyı farkettiğini sanmıyorum.O insanlari savunduğumdan değil arkadaşlar sadece yorumlarda gördüm ki herkez direk DÜŞÜNCESİZ bir şekilde direk insanlıktan nasibini almamış,karaktersizlik gibi niteliklerde sınıflandırmamak lazım.Biraz düşünüp o şekilde yargılarsak daha iyi olur her zaman.BANA GÖREDE HATALARI,SUÇLARI VAR fakat ikisininde geçerli sebepleri olup araçlarını durduramamış olabilirler,bilemeyiz.Kuş ezilmeseydi o insanlar yerine onu yoldan alıp bir yere koyucak olan birisi olan sen varsın hiç yoktan onlarinda yapacağı aynı şeydi.Tamam onların yapması gerekiyordu fakat yapıcak birisi olarak o an sende vardın.Ve son olarak şu da var kuş ezilmedi diyelim can çekişiyor ne sen ne otobüs soförü ne de cenaze arabası soförü durupta onu yoldan alıp daha igüvenli bir yere kaldırsanızda acı çekmesine son veremiyecektiniz.Yine acılar içinde olucak bu şekilde acısına son verilmiş oldu ve daha fazla acı çekmedi..

0|0
    0|0
  • Yolda 2 kerer martı buldum, ikisini de iyileştirip uçurdum, Köpek, yolda araba çarpan aradaşını, kendini tehlikeye atarak otoyola çılgın gibi giden ararabaların arasından çeke çeke yolun kenarına çıkarıyor...

Bu bahsettiğin yaratığın adı insan, dünyada eşi benzeri olmayacak derecede vahşi tek canlı, dinazorlar bile yanında masum kalır... O yüzden "hayvan" kelimesini kullanarak hakaret etmeyin bu tip olaylar da, çünkü hayvanlar dost ve yardım severdir, sevecendir :)

İnsan en iğrenç "şey" dir , şey diyorum çünkü, tarif edecek kadar kötü bir elime bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • Ne hasta bekler sabahı

Ne taze ölüyü mezar.

3|1
    0|0
  • Fark etmemiştir belki.

0|0
    0|0
  • İnsanlıktan nasibini almamış Hayvan ne olacak sanki sanada geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • ee kadrolu adamlar belli zihniyetler şimdi bunlarda insanlık yok zaten şaşmamak lazım hepsi odun hepsi hödük.

0|0
    0|0
  • böyle bir durumu yapan bir adama TDK bir kelime bulamadı...

0|0
    0|0
  • moralimi bozma lan :/

0|0
    0|0
  • ben boşa demiyorum hiç bir insana değer vermeyeceksin kendini hayvanlara adayacaksın diye

0|0
    0|0
  • Iyyy ıçıme bişey oldu sabah sabah nerden rasgeldı bu soru ://

0|0
    0|0
  • Plakasını alıp şikayet etseydin keşke.

0|0
    0|0
  • gecenin birinde nerden gördün sen onu yaa,

0|0
    0|0
Yükleniyor...