82 SALI PAZARINDA Bu ağırlığı bula bilirmiyim? alan ya da gören felan var mı?

ayak ağırlığı almayı pilanlıyorum 82 salı pazarında bula bilirmiyim bunlardan
82 SALI PAZARINDA  Bu   ağırlığı   bula  bilirmiyim? alan   ya da   gören felan var mı?
Gören var mı bu ürünü 82 salı pazarında ya da bakmaya giden alan?(ürün netten buldum herhangi bir ürün fotosu)

Güncellemeler:
wverwfveqve

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet kardesim ayağa takılan ağırlıklar var ama bunun aynısı değilse bile benzeridir ben gördüm

0|1
    0|0
    • Hımm zaten bunu rasgele denk örnek niyetine koydum... Hımm yarın gidip bakıyım o zaman yoksada büyük bir tane var onda vardır büyük ihtimal... Sen kullanıyormusun ya da kullandın mı? veya kullanırmısın? :) Birde bunların 1kg 2 tane alıcam yad 1,5 luklarından koşuda felan kullansamolurmu -ki?

• Hangi spor dalı olursa olsun insana mutlaka azda olsa katkısı olur elbette. Sende kick box ile meşgulmüşsün ve anlattığın kadarıyla bundan fazlasıyla memnunsun. Senin adına sevindim. Ama bir savunma sporu olduğunu asla aklından çıkarma. Ben sınırlar aşılmadıktan sonra asla biriyle kavga etmem. Edincede genelde kötü sonuçlanıyo zaten. Bu yüzden şiddetten zaruri olmadıkça uzak durmak en güzeli

• Evet ama sorunlu tiplerdi. Kaç kez uyardım. zaten müdürde hak verdi bana. Daha çok kendimi savundum şaka niyetine yumruk sallamaya çalışıyorardı bende o öyle değil böyle dedim sonrası malum oldu. Burnumun kanadığı anlar geldi ama en çok testislerime gelen tekmeler. Hele acemiler bedava şeker varmış gibi oraya fronkik atarlardı ya sabır çekerdim :) Neyse sen dedin okuma zahmeti ama asıl zahmeti ben sana yaptım :) İyi geceler Bro.

Yükleniyor...