Neden bizden destek bekliyorlar?

Kimse bizden Avrupa'da Fenerbahçeyi desteklememizi beklemesin. Maçlarda Real Madrid, Atm Madrid ve daha sayamadığımız bir çok kulübün bayrağı açarken orda burda Fransız takımı Galatasaray diyenleri desteklemek bize yakışmaz. Ne olursa olsun, feneri yemenden Allah razı olsun! Avrupa basını bile ' Böyle takımların ( FB gibi ) avrupada kupasında yeri yok 'diye manşet atıyorsa burda milliyetçilik yapmanın manası yok. Avrupa'da ' ŞİKECİ ' namı yemiş bir Fenerbahçe , öte yandan ilkleri Türklere yaşatan bir GALATASARAY

Boş yapmayın..

Güncellemeler:
Gizli deyip laf yapıp gizlenen sonrada engelleyen korkak fenevli cevabını almadan gideceksen niye yazıyorsun

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her avrupa maçında büyük başkan sebaya küfür et sonra rakiplere basari dile ama sıkışınca nerde milliyetçilik de...

Arda bizim takımlar tur atlayınca tebrik mesaji yazar hoşlarına gider ama Quaresma nin saygılı şekilde tebrik tweetine çamur atarak başarısızlığı kapatmaya çalışmak komedi

http://i.hizliresim.com/1vgV31.jpg

1|1
    0|0
    • Ne olduklarını bilmeden utanmadan destek istiyorlar

• Üstte paylaştığım Videoyu izle kanka :)

En İyi Kız Görüşü

• Helal tüm duygularımı açıkladın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir Portekizliye kendi ülkenin takımı olan Galatasaray'a küfür ettirirsen, o Portekizli bir gün gelip... de anladınız gerisini.

https://www.youtube.com/watch?v=Vj0-UMofE50

Not : Küfür içerir.

0|1
    0|0
  • artık bunu bir vatan meselesi haline getirmekten vazgeçmeliyiz kimse rakibinin avrupada başarılı olmasını istemez ki bende istemiyorum almasın uefa falan

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak söylüyorum...
    sana söyleyecek bişey bulamadım yazık sana

1|0
    0|0
    • Sen yala bunları her avrupa maçımızda rakibin bayrağını açan hainlere

• onların yapyıkları ibnelik ama biz ibnemiyiz bizi onlarla aynı kefeyimi koyuyosun yazık sana

• Git işine.. Size ihtiyacımız yok.

0|0
    0|0
    • Ağlamayın o zaman

• Pazar günü görürsün

• Görelim, maç sonunda bana yazsana...

• Onlar hata yapti sen yapma

0|0
    0|0
  • 1. Tüm taraftarları aynı kefeye koyamazsin.
    2. Fener hakkıyla elenseydi olay olmazdı tabi ki ufak atışmalar yapardınız ama hakem maçı katletti şimdi Türkler sessiz kalırsa yarın size olduğunda sizin yanınızda da kimse olmayacak ve Türk futbolu hep geri de kalcak.
    3. Avrupa basını bile hakemin kötü yönettiği ni yazdı sen hangi sitelere bakıyorsun?
    4. Hakemin kendi ülkesi bile skandal diye değerlendirdi hakem hatalarını.
    5. Şike davası sadece Fenerbahçe ye açılmadı o sezon Beşiktaş ta şike yaptığı için TR kupasını iade etti. ve tek aklanan takım Fenerbahçe oldu.
    6. Türkiye ye şikeyi galatasaray getirmiştir tarihinize ve eski oyuncularızin itirafları bak. (ÜMİT KARAN)
    7. Türkiye de en çok Fenerbahçe de kupa mevcuttur. (3000) gs (2000)
    8. Pazar günü hezimete hazır olun. Nasıl TT Arena da ilk derbiyi kazandıysak pazar günü sinema filmini çekmeye GELİYORUZ. 20 puan altimizdaki takım :)

0|0
    0|0
    • Haha Galatasaray sizin gibi şerefsiz değil şikyi getirende yapanda sizsiniz ayrıca sadece sen aklanmadın bjkde aklandı biraz haber izle cahil sizden destek yok zaten yar'ın patlamayı size yapacağız sneijder ayıyı avlacayacak

• Fanatiklik sizi hasta eder

0|0
    0|0
  • 7 yıldızlı şikeciler fenerbahçee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Avrupa basını diyosa doğrudur zaten di mi, batının tötünü yaladınız bitiremediniz.

0|0
    0|0
    • Siz o beğenmediğin batının kupasından elendiniz diye yırtmadık yer bırakmadınız

• Ben futbol takip etmiyorum, her kim batıyı bizden üstün tutuyorsa o insan gözümde bitiktir. İyi geceler

• Kümeye oynayan takımın desteğine ihtiyacımız yok zaten

2|0
    0|0
  • elinin hamuruyla erkek işine karışma :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...