Sevgilim beni sınıyormu bana güvenmiyormu?

Sevgilimi bir gün işyerinden almıştım. Otobüs bekliyorduk. Durağın biraz uzağından kuzenime benzer bir kız geçti ve ona bakmıştım. Sonra tanıdık herhalde gözlerini alamadın falan demişti. Biraz atıştıydık. 2 gün akşam işten çıktı eve gitti. Arkadaşları falan gelmiş oturuyolarmış benımde sınavım vardı çalışıyodum. Sonra benı bı numara aradı. Emeli aradı dedi. Yanlış numara falan dedim. Kapattım. Sonra bir daha aradı 5-6 defa aradı açmadım. Mesaj attı açmamandakı sebep ne konuşmak bişey sormak istemiştim falan dedi. Emeli sordum sen çıkmadın vardır bunda bir hikmet falan dedi. Gerek yok hikmete falan dedim. Sonra sesin hoşuma gitti gece konuşalım falan dedi. En sonun ya bir yürü git akşm akşam s.git dedim. Sonra niye bu kadar önyargılısın kızlara falan dedi.Engelledim sonra. Sevgilime falan söyledim. Kim o falan dedi. Oda sinirlendi ama ben ondan şüphelendim. Çünkü hiç sen ne dedin diye sormadı. Hep ne dedi dedi bana. Sizce beni sınıyormu güvenmiyormu

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• araba şekil miş :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ow çok iyi yerden yakaladın.. sen ne dedin diye sormaması ele verior.. hemde bu olay olduktan sonra aynı gn içinde olduysa bu olay cidden o yapmşdır :) kız olrk söylüorm bende yaptm aynısını... güvenmeme değil ya şüphenelnio heralde. üstüne gitme ama yokla biraz..

1|0
    0|0
    • acaba diyorum bir gün o numarayı ben sevgilim ve onun arkadaşlarıyla beraberken arasam mı:D bide arkadaşında çalıyormuş:D

• Ahaha süper olur :D

• Sınamıştır saçma tripler...

0|0
    0|0
  • senaryo yazma sapığın var işte

0|0
    0|0
  • bence seni deniyo genelde kızlar yapar bunu..:)

1|0
    0|0
  • olabilir ama çok manyakça bişi..saçma..ben yapmak istemem..:/

0|1
    0|0
  • Bnce yuzde yuz sevgililndir . Ama sana guvenmio anlamina gelmez Arkadasim

0|0
    0|0
  • Olabilir de olmayabilir de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence sevgilin yapmış kardeş iyi yakalamışsın fakat kaybetme korkusu ve güvensizlik birazda aşık olduğunu gösterir alttan al onun yaptığını anlasan bile üzerine gitme hatta mutlu ol .

Mutluluklar...

0|0
    0|0
    • kaybetme korkusu var mıyokmu onuda tam bilmiyorum. Çnkü en ufak şeyde kavga ediyoruz. Pireyi deve yapıyor kalbimi kırıyor.

• Ya önemsiyo o yüzden eğer böyle bişey yapıyosa emin ol deli gibi aşıktır sevgisini belli etmeyip seni kendine bağlamaya çalışıyo sakın bir delilik yapıp bırakma kızı yazıktır :)

• Son derece çocukça bir davranış... ne gerek var öyle şeylere, yani sen istesen 50 kere aldatırsın...

0|0
    0|0
  • ağzınla kuş tutsan güvendiremezsin kardeşim bu ne ki sen bide benim profile girip sorduğum soruyu oku istersen. Emin ol kızların yapabileceklerinde sınır yok...

0|0
    0|0
  • Her kız yapıyo bunu ya benim sevgilimde çok yaptı :D

0|0
    0|0
  • sorgulamayan kız yoktur türkiyede böle bir durumda

o ya da arkadası olma olasılığı var

0|0
    0|0
  • Neyseki benim sevgilim boyle seyler yapmiyor. Direkt arar kizla konusurum sabaha kadar.

Sonra da sevgilimi azarlarim neden bana guvenmiyorsun cocuk musun bir git isine bir daha yaparsan biter bu iliski derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...