O hakem hakkaten o kadar kötü mü yönetti o maçı?

Yav arkadaş, hakkaten bizim millet beni şaşırtıyor, valla bak. Tutturmuşlar 'Ivan Bebek Fener'e operasyon yaptı' edebiyatı.

Aynı maçı ben de izledim, hakemin penaltı verip Mehmet Topal'ı atması bence haksızdı, Mehmet topu sırtıyla karşılamak isteyip dönerken eliyle topu karşılamış olabilir, ama göğse o kadar yakın tutulmuş bir ele o mesafeden öyle zımba gibi şut çarptı diye penaltı verilmez. Hani eli açık olsa net penaltı da, açık da değil. Ki bana kalırsa Mehmet mevlevi gibi dönmeden göğsüyle karşılasa hakem penaltı da vermezdi ama her halükarda haksız penaltıydı.

Ancak, ardından hangi kararı ile Fenerbahçe'yi doğradı bu adam? Souza'ya sarı vermesi doğruydu, Mehmet Topal'a maçın başında sarı vermesi doğruydu, diğer kırmızı kartlar doğru, ki Van Persie iki kere bilerek eliyle top alıp kart görmedi, Caner de iki üç kere sarı kart verilebilecekken kart görmedi.

Teknik direktöründen sahadaki futbolcusuna kadar bu kadar gergin, bu kadar hazımsız bir havayla oynayan takımın başına gelir bunlar.

Hakem maçın başından itibaren kendini yere atanlara faul vermeyeceğini belli ederken, hatta Topal'a biraz da mesaj olsun diye daha 8. dakkada sarıyı çıkarmışken böyle davranmamalıydı Fener.

Yav bir ara rus spiker 'Şu an Caner niye, neye itiraz ediyor ben anlamadım. Alves tartışmasız faul yaptı, kart Mart da yok ama hakeme itiraz ediyor' dedi, siz hakem bizi doğruyor diyordunuz her düdük çaldığında ama objektif biri hiç öyle görmüyordu maçı, yine aynı rus spiker 'Fener çok gergin, sürekli hakemle didişiyorlar' falan da demişti anlatırken.

Fenerbahçe bu maçı alabilirdi, Braga pek top oynamadı özellikle ilk yarı. Ama fizik kalitelerindeki eksiklik yüzünden mücadele etmekte zorlanıp, faul alamayınca sinirlendiler, hakem çatır çatır sarı kartları atlamadan çıkarınca daha da sinirlendiler, kırmızı kart çıkınca ise koptular. O penaltıdan sonra da avantajları vardı ama maçı komple bıraktılar.

Hele Volkan Şen'in kendini zorla attırmasına ne denir?

0|1
18

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...