Yapılan psikolojik araştırmalara göre birini rüyada görmek gördüğünüz kişinin sizi özlediği anlamına gelirmiş.

25 dakıkadır ınanmaya calısıyorum...siz ne düşünüyorsunuz doğruluk payı ne kadar yuksektır ?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç inanmıyorum buna. Rüya denilen şey kişinin bilinçaltının uykuda farklı bir boyutta canlanmasıdır. Dolayısıyla rüyada gördüğün kişinin düşündüğünü değil, kendi düşündüklerini görüyorsun.

3|0
    0|0
    • aynen yaa çok saçma. mesela ben rüyamda rahmetli kuzenimi gördüm o mu beni özlemiş eğer ben onu özlemiş olsam neyse ama bunda bir yanlışlık var bence

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim rüyaların gerçek olma olasılığı ne kadar yükse ise oda öyle birşeydirr :) rüyada ölmüş dedemi görsem beni özlediği anlamına mı gelecek ölü insan özler mi bunuda bir araştırsınlar bir zahmettt ;) ve şimdi cevap ver sence ben yanlış mı düşünüyorum?

1|0
    0|0
    • bence çok doğru düşünüyorsun ben rahmetli kuzenimi gördüm onun beni özlemesi çok saçma rüyayı gören kişi özlüyor olsaydı mantıklı olurdu ama şu durumda çoookkk saçma

• sacmalık. bu turden seylere inanmayın. bilim der ki ruyayla hayata yon verilmez..

0|0
    1|0
  • Uyanıkken bizi özleyip özlemediğini bilemediğimiz birini rüyada görünce mi anlıyoruz..

2|0
    0|0
  • geçen rüyam'da Adriana Lima'yla yatakta oyun oynuyorduk, ne yani beni özledi anlamına mı geliyor ?

uff ne diyim bilemedim, hazırlıksız yakalandım, benim sevgilim var desem yanlış anlar mı acep..

1|0
    0|0
  • olabilitesi mümkün

0|0
    0|0
  • alakası yok. züğürt tesellisi denir buna :) gördüğün kişiyi sen özlemiş olmayasın :))

1|0
    0|0
    • aynen ben de öyle söyledim çünkü ben ölmüş kuzenimi gördüm ve onun beni özlemesi bana hiç mantıklı gelmiyor

• Psikoloji en fazla şunu söyler. "Birini rüyanda görüyorsan; bilinçaltında, onun seni özlediğine inanılıyordur." Zihinler arası bağlarla uğraşmaz psikoloji.

0|0
    0|0
  • arıştırmayı yapan bir yerinden uydurmuş işte hepsi bu

1|0
    0|0
  • eğer öyleyse çok enteresan,

0|0
    0|0
  • vallaha mı :D öyle bişey varsa güzel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8