Nedir bu saçma tepki?

Dün akşam Fenerbahçenin Bragaya elenmesinden sonra BEŞİKTAŞIMIZIN Portekizli oyuncusu Ricardo Quaresma Ülkesini temsil eden Bragayı tebrik içeren bir paylaşım yayınladı buna hitaben renkli takımın taraftarı son sürat paylaşıma tepki içeren yorumlar yayınladı
Nedir bu saçma tepki ?

İnsan ekmek yediği ülkenin takımına ihanet etmez vs vs bir ton saçma sapan yorum..

Yok hayır anlamıyorum arkadaş adamın kendi ülkesinden olan takımı tebrik etmesi ne kadar saçma olabilir? .

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşıma platonikler galiba her laflarında bir Beşiktaş. Nasıl büyükbi takımsın Beşiktaşım herkesin ağzindasın

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arda Turan bizim takımları kutlarken hoşumuza gidiyor ama q7 düzgün şekilde sataşmadan tebrik edince batıyor. Amaç başarısızlığı bir yerlere bağlamak. Bu şekilde taraftar kotu oynayan takıma ses etmeyecek. Melonun kışkırtıcı tweetine bile q7 nin tweeti kadar tepki gostermemekteki diğer amaç ise şampiyonluktaki rakibine çamur atmaktır

Yemezler...

0|2
    0|0
    • Aynen öyle quaresma melo gibi karaktersiz değil beşiktaşta en sevdiğim futbolcudur
      Fenerbahçelilerin tepki göstermesi de aslında yenilgi sonrası üzüntüsünün acısını çıkarmak için tepki gösterdiler bence bizi de anlayın elenmek değilde hakem yüzünden elenmek koydu yoksa diğer turda eleniriz bu seneki rakipler dişli :)

• Yok ya podolski melo itine de tepki gösterildi podoski ye twitter da çok küfür edildi yorumları oku bence pişman oldu söylediğine 😂😂
      Ama gerçekten quaresma ya üzüldüm bu tepkileri hak etmiyor fenerbahçeliler melo itini de podoskiden sevmiyor hiç bir fenerlinin quaresmayı sevmediğini duymadım bu sene rakibimizsiniz diye değil.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın kendi ülkesini tebrik ediyor bunda tepki gösterecek bir şey yok quaresma çok karakterli biri o niyetle yaptığını düşünmüyorum
    O neyse de podolski nin attığı twit çok komik kendi kazanmadığı kupayla övünüyor allah başka dert vermesin 😊

0|2
    0|0
    • Podolski nin bir gönderme yaptığı kesinde Q17 ye yapılan yorumlara cidden anlam veremedim

• Bir de melonun attığı tweet var tamamen kiskirtma amaçlı

• Üzüntüsunü anlarım da gsli oyuncular yerine açıklamada q7 yi hedef alıyorsan amacın şampiyonluk yolundaki rakibini etkilemek olduğunu düşünürüm

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya adam tabii ki kutlayacak adamın ülkesinin takımı Arda Gsı kutluyor ya? Bir de önceki maçlarında neden kutlamadı demişler acaba o zaman o da başka bir takımda aynı kupa için yarıştığı ve rakibini kutlamış gibi olacağı için olabilir mi?

Fbliler hiç destek beklemesin ben hayatım boyunca bu ülkenin takımı yurt dışında maç oynayınca onları desteklemiş biriyim ama sen Braga maçında benim daha yeni ölen Efsane başkanıma küfür edersen bir de üzerine Bjk tepki gösterince Fb yönetimi de bu olayları yapanları desteklemiyoruz demek yerine olayı başka yere çekerse Fbyi desteklemem şimdi oturup ağlasınlar istedikleri gibi.

Ben daha Fbnin bir kere onurlu duruşunu görmedim daha hayatınızda bir kere bu toprakların değerlerine uygun davranın sonra gelin başkalarına laf atın

0|1
    0|0
    • Bende zaten o iç saha maçını küfrü sonrası elimi ayağımı çektim ne halleri varsa görsünler diyorum geçiyorum

gündem yaratmak için saçma sapan açıklama gelmiş bile resmi sitelerinden nerede boş saçma iş var başkanı yöneticisi onun peşinde koşar zaten.

• Hayır bir de küfür ettikleri seba Yıldırım Demirören olsa bu kadar tepki göstermezdim ya bu adam Türkiyenin futboluna gelmiş en adam gibi adamdı siz ona nasıl dil uzatırsınız ama yok Fbliler hep diyor ya Fb cumhuriyeti yok onların hepsi biz tek şimdi de gelip şu bu demesinler. Ne ekersen onu biçersin. Dediğim gibi ben Fbnin daha bir tane vay be helal olsun şu adamlara dediğim olaylarını duymadım. Nerede eyyamcılık nerede kibir ego orada Fb

• 0|1
    0|0
Yükleniyor...