NASIL KİLO VEREBİLİRİM SİZCE?

MERHABA BENİM BOYUM : 170 KİLOM : 72 ... öyle cok yemek yiyen biri degilimm mesela günde 1 kere bile yesem artık pek yemek yiyemiyormm.. ne çok erken kahvaltı yapmayı sverim nede nede cok gec akşam yemegi yerim çünkü ikiside rahatsız eder beni nedense.. sebebi alışkanlık galiba.. neyse sadede gelecek olursak sporla aram iyi dikatte ediyorumm ama kilo veremıyorumm.. sizce ne yapmalıyımm.. NOT : çikolataya hayır diyemiyorumm.. ama sakın sanmayın çok yiyorumm.. oldugu kadar yiyorumm o kadar..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• beslenme düzenini değiştir, uzun süre aç kalıp vücuda kıtlık alarmı verdirme, az ye sık ye, kahvaltı şart, öğleni de atlama akşam hafif olsun. zaten sen verdikçe vücut tuttuklarını atacaktır. sporu yaşam tarzın haline getir. çikolatayı açken yiyorsundur muhtemelen onu da bırakmalısın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çikolata günde 10 gr geçmesin. Yemeni düzenlemen lazım, doğru beslenme doğru sporla verirsin. Yağ oranını biliyor musun? Onu da söylersen ne yapmam gerektiğini tam anlatabilirim

1|0
    0|0
    • Hesaplama Sonuçları
      Vücut Yüzey Alanınız: 1.83 metrekare
      Yağsız Vücut Ağırlığınız: 53 kg
      İdeal Kilonuz: 61 kg
      Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 24.9 kg / metrekare
      Sonuç: Kilonuz tamamen normal
      Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

• Öyle değil özel bir tartı var metabolizma hızını ölçüyor yağı falan ölçüyor tam doğru değil ama yüze 70 doğru. Her neyse yağ yakmak için yağdan kısman gerekicek. Protein de kas kaybı olmaması için önemli. Karbonhidratta gerekli ama çok değil. Meyveyi çok yememek lazım fazla şeker yağ oluyor

• Şekerden bahsetmiyorum onu tamamen bırak. Özelden yaz istersen daha çok bilgi veririm

Erkekler Ne Diyor 2

• anlatayım sporcu olarak

0|0
    0|0
  • Günde bir saat kosu ve sıkı diyet 1 ay = 10 kilo Zayıflarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende sendenim, yeni spora başladım soruyu takip edeceğim öneriler için, yalnız değilsin :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...