Hayat dersi vermeye kalkan ulvi insanlar

" Bak şimdi yiğenim bir adamı s... çaktırmadan s... anladın mı"

" Eyvallah büyüksün"

"haaa bak işte olay burada çaktırmayacaksın güler yüzlü olacaksın arkadan her türlü dolabı, dümeni çevireceksin, hadi şimdi çek fondip fondip!"

lan ne fondibi sabahtan beri ne dalak kaldı ne ciğer anasınısatiim...

Hemen hemen herkesin tanıdığı böyle insanlar vardır.

Peki siz bunları ne kadar kaale (tdk da bir dönem kale olarak geçiyordu şimdi ne durumda bilmiyorum ama ben bu tip yazılışını seviyorum) alıyorsunuz?

Hayatınıza ulvi sözleri ile yön vermenizde etkisi olan birileri oldu mu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Avatarı değiştirmişsin... Diyorum bu yazı birinin tarzına benziyor ama kimin :)

Herkesten alacağımı alır yine bildiğimi okurum...Sanırım benim iki kulak arası cereyanlı...Bir taraftan girer öbüründen çıkar...Hatalarımı da severim.

0|1
    0|0
    • Hep aynı avatar olmuyor arada değiştirmeli :)

o iki kulak durumu bende de var ama sohbet esnasında bayağı can sıkıyor :/

• Bazen dinler gibi yapıp dinlemiyorum.En sevdiğim huyumdur:)

Kızlar Ne Diyor 4

• he der geçerim kimi ulvi değil bilmiş ..ulvi de neyine ulvi yani uzaklara bakarak bir şeyler söylemek mi neyse biri bana naneli dondurma verse daha ulvi benim için

0|0
    0|0
  • çok itici muhattap olmam. işin kötüsü artık böyle tarz konuşan bayanlar da var daha erkekleri kabul edemezken bayanların da bu tarz konuşması çok anlamsız ve itici gelir bana

0|0
    0|0
  • Olmadı ve çok komik duruma düşüyorlar öyle davranınca.

0|0
    0|0
  • anlatımın çok orjınal :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onlarıda öyle kabul ederim napalım nasıl olsa bir yerde hata yapacak bana mahcup olacak peh peh peh diye gülerim sonra gelip benden ders almak için istekte bulunur*i çekerim =D

0|0
    0|0
  • böyle olan insanlara bakarım bir ulan önce bir dön aynaya bak derim.

0|0
    0|0
  • hiç bir işe yaramıyorlar ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...