Beslenmeyi dikkat etmeden spor yapmanın bir faydası olur mu?

Abur cuburu hayattan çıkarmadan spora başlayıp devam etmenin faydası olur mu ki?

0|1
619

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz. Kilo almanın da vermenin de güzel bir vücuda kavuşmanın da çoğu mutfakta olan biten şeyler. Çok güzel bir söz var bununla ilgili: "Karın kası mutfakta yapılır"

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence genel olarak gelişimde tam olarak etki şöyle %70 yemek %30 spor. Sen bir de yemekten eksiye düşeceksin yani %10 falan hızla gelişirsin.

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme Sporunun %70 i beslenmedir.%70 lik bir kısmını geri teptiğinde geriye kalan oranında pekte bir işe yaramadığını göreceksin.

0|0
    0|0
  • Yani hem sağlıksız beslenip hem oturmak obeze kadar gider en azından spor yapmak bir nebze indirgiyor bunu sağlıklı olmaz ama hiç yoktan iyidir.

0|0
    0|0
  • Olmaz sis

0|0
    0|0
  • Yüzünüzdeki makyajı silerseniz tam 4 kilo verirsiniz.

0|0
    0|0
  • Valla ben aynı o sekil yapıyorum

Şu an 8-packlerim var 8) Tabi dikkat etsem daha cok çıkar da ben boyle memnunum :D

0|0
    0|0
  • Olabilir. Sonuçta hareket önemlidir

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat etmezsen sporun pek faydasi olmaz. ama iyi uyku, iyi beslenirsen sporun faydasi olur. unutma is sadece ter dokmekle bitmiyor

0|0
    0|0
  • kilolu olduğun için spor yapıyorsan evet çıkarmalısın. Ama zayıfta sırf sağlık için yapayım diyorsan gerek yok :))))

0|0
    0|0
  • Bir işe yaramaz o spor

0|0
    0|0
  • hayır olmaz ne yazıkki

0|0
    0|0
  • Bugün bir cips YE 1800 kalori bisiklete bin 1 saatte 250 kalori anca yakarsın sen hesap et değer mi?

0|0
    0|0
  • yersen tatlıyı 2000 kalori yaptıgın 3 idman gider çöpe oldugun yerde sayarsın

0|0
    0|0
  • If it fit your macros arastir bunu.

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • akıntıya karsı kurek cekmeye benzer gıdım yol alırsın ama cook yorulursun ;)

0|0
    0|0
  • neyi amaçladığına bağlı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Abur cuburu kesmeden 7 kilo verdim 1 ayda sırf kilo vereceğim diye sevdiğim şeyleri yememezlik yapamam bir kere geliyoruz dünyaya

0|0
    0|0
  • %70 beslenmedir.

0|0
    0|0
  • olur ama her zaman yememelisin.

0|0
    0|0
  • Tabi faydası olur da azz

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz