Kapat

Avrupa'da Hangi Takımı Destekliyorsunuz?

Avrupa'da Hangi Takımı Destekliyorsunuz? Gönlünüzde bir takım var mı?

0|0
634

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray.
    (Malum Avrupa'da en fazla maç yapan, en fazla galibiyet alan, en fazla gol atan, kupa alan, çeyrek final-yarı final oynayan takımız)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 33

• İngiltered'e Queens Park Rangers taraftarıyım. Ben bir çocukken bilgisayarda ilk başarılı olduğum QPR idi. Sonra biraz haklarında bilgi sahibi oldum. Sempatik bir kulüp. Şu an ki halleri içler acısı.
    Nottingham Forrest yine efsane kulüplerden birisidir. Sheffield Wednesday başka bir ruhtur.

Almanya'da her zaman gücün temsilcisi ve öncü kulüp olan Bayern München tercihimdir. Yıldızların çıktığı yer. Bir çok ünlü ismin yuvası ; Mattheus, Rummenigge, Beckenbauer hep sembol isimler.

İtalya'da 90'ların flaş ekibi Sampdoria sevdiğim ve yakın hissettiğim kulüp. Vialli bana kulübü de sevdirmişti.

İspanya'da Deportivo La Coruna. Türkler olarak anılan kulübün, şehir tarihinde önemli bir yer tutmamız nedeniyle bu şekilde anıldığını görünce sevdim kulübü.

AEK Atina'ya Türkiyeden göç edenlerin kulübü. Dolayısıyla bizim kulübümüz sayılır.

En sona da en sevdiğim kulübü sakladım. IFK Göteborg. Çok sevdiğim şehrin güzide kulübü. Kaleci Ravelli benim örnek aldığım sporcuydu. Kendisiyle tanışma şansı yakalamış olmam da benim için büyük bir onur.

1|0
    0|0
  • Real Madrid
    Deportivo El Turko

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • dortmund

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Desteklemiyorum sempati duyduğum takımlar var. Juventus, Chelsea, Bayern Leverkusen, Lıverpool, Basel, Milan

1|0
    0|0
  • Avrupası, Asyası, Avustralyası yok. Din, imân, töre; Göztepe!

1|1
    0|0
  • Avrupa mı :) Türkleri istemeyen küstah topluluktan mı bahsediyorsun? boşverin... Bizim Türk kulüplerini sevmeyen önlerine engel koymak için hertürlü çirkefliği yapan Avrupa kupası baronlarına prim vermeyelim. :)

1|0
    0|0
  • Barca'nın her galibiyeti Arda'nın sevinci olduğundan Barca.

1|0
    0|0
  • Barca..

1|0
    0|0
  • Arda Turanın olduğu her takım bizim takımımız :)

1|0
    0|0
  • Real madrid..

1|0
    0|0
  • Real mardin

1|0
    0|0
  • Barca

1|0
    0|0
  • You'll Never Walk Alone.. LFC Liverpool

1|0
    0|0
  • Real Madrid 😊

1|0
    0|0
  • Barcelona :D

1|0
    0|0
  • barcelona

1|0
    0|0
  • Braga desem. bütün fenerliler bana söver :)
    Ama ben Madrid hayranıyım

1|0
    0|0
  • leeds united

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 5

• Barça

1|0
    0|0