Avrupa'da Hangi Takımı Destekliyorsunuz?

Avrupa'da Hangi Takımı Destekliyorsunuz? Gönlünüzde bir takım var mı?

0|0
6|34

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray.
    (Malum Avrupa'da en fazla maç yapan, en fazla galibiyet alan, en fazla gol atan, kupa alan, çeyrek final-yarı final oynayan takımız)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• İngiltered'e Queens Park Rangers taraftarıyım. Ben bir çocukken bilgisayarda ilk başarılı olduğum QPR idi. Sonra biraz haklarında bilgi sahibi oldum. Sempatik bir kulüp. Şu an ki halleri içler acısı.
    Nottingham Forrest yine efsane kulüplerden birisidir. Sheffield Wednesday başka bir ruhtur.

Almanya'da her zaman gücün temsilcisi ve öncü kulüp olan Bayern München tercihimdir. Yıldızların çıktığı yer. Bir çok ünlü ismin yuvası ; Mattheus, Rummenigge, Beckenbauer hep sembol isimler.

İtalya'da 90'ların flaş ekibi Sampdoria sevdiğim ve yakın hissettiğim kulüp. Vialli bana kulübü de sevdirmişti.

İspanya'da Deportivo La Coruna. Türkler olarak anılan kulübün, şehir tarihinde önemli bir yer tutmamız nedeniyle bu şekilde anıldığını görünce sevdim kulübü.

AEK Atina'ya Türkiyeden göç edenlerin kulübü. Dolayısıyla bizim kulübümüz sayılır.

En sona da en sevdiğim kulübü sakladım. IFK Göteborg. Çok sevdiğim şehrin güzide kulübü. Kaleci Ravelli benim örnek aldığım sporcuydu. Kendisiyle tanışma şansı yakalamış olmam da benim için büyük bir onur.

1|0
    0|0
  • Real Madrid
    Deportivo El Turko

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • dortmund

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Desteklemiyorum sempati duyduğum takımlar var. Juventus, Chelsea, Bayern Leverkusen, Lıverpool, Basel, Milan

1|0
    0|0
  • Avrupası, Asyası, Avustralyası yok. Din, imân, töre; Göztepe!

1|1
    0|0
  • Real madrid..

1|0
    0|0
  • Barca..

1|0
    0|0
  • Arda Turanın olduğu her takım bizim takımımız :)

1|0
    0|0
  • Real mardin

1|0
    0|0
  • Barca

1|0
    0|0
  • You'll Never Walk Alone.. LFC Liverpool

1|0
    0|0
  • Real Madrid 😊

1|0
    0|0
  • Barcelona :D

1|0
    0|0
  • barcelona

1|0
    0|0
  • Barca'nın her galibiyeti Arda'nın sevinci olduğundan Barca.

1|0
    0|0
  • Braga desem. bütün fenerliler bana söver :)
    Ama ben Madrid hayranıyım

1|0
    0|0
  • Avrupa mı :) Türkleri istemeyen küstah topluluktan mı bahsediyorsun? boşverin... Bizim Türk kulüplerini sevmeyen önlerine engel koymak için hertürlü çirkefliği yapan Avrupa kupası baronlarına prim vermeyelim. :)

1|0
    0|0
  • San Lorenzo
    Juventus

1|0
    0|0
  • leeds united

1|0
    0|0
  • barcelona

1|0
    0|0
  • Real Madrid tabiki

1|0
    0|0
  • Leicster

1|0
    0|0
  • West Ham united var

1|0
    0|0
  • dünkü hakem rezilliğinden sonra hiçbirisini

not:beşiktaş'lıyım

0|0
    0|0
    • Niye be ne rezilliği gayet güzel yönetti bence. Avrupadaki hakemlere o hareketleri yaparsan affetmezler tabii, Tür hakem mi onlar

• dostum maçı bir daha izle istersen

• mehter takımı

0|0
    0|0
  • Roma - Liverpool - Manchester United - Juventus var :) Özellikle İngiliz ve İtalyan takımlara ilgim olduğu söylenebilir

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe dışında hiç bir takımı desteklemiyorum diyer takımların canı cehenneme

0|0
    0|0
  • avrupanın canı cehenneme

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• Barça

1|0
    0|0
  • Barcelona 💗